» » » Вітаємо з 65-річчям Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №2
Інформація
  • Переглядів: 240
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-12-2018, 16:25
6-12-2018, 16:25

Вітаємо з 65-річчям Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №2

Категорія: Новини / Слайдер

Сьогодні 65-річчя з нагоди створення закладу святкує Чернівецька спеціальна  загальноосвітня школа-інтернат №2.
 
З вітальним словом до присутніх звернувся Мирослав Заячук, заступник голови обласної державної адміністрації: « 65 поважна дата, але в будь-якому випадку школа завжди молода тому, що господарями її є діти, дитячий сміх, щирість дитячих сердець. Це все те, що притаманно даному навчальному закладу, в тому числі і вам 136 вихованцям. Діти - це найбільший скарб. Це наше майбутнє, це молода Україна. Наш, педагогічний обов’язок -  зробити все для того, щоб діти впевнено здобували майбутнє,  ставали справжніми патріотами нашої держави». 
 
Посадовець нагородив сувенірним годинником Чернівецької обласної державної адміністрації Наталію Ткачук, директора Чернівецької спеціальної  загальноосвітньої школи-інтернат №2. Ювілейною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «100 років Буковинському віче» нагороджено Павла Боднарюка, лікаря  Чернівецької спеціальної  загальноосвітньої школи-інтернат №2. Грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації за багаторічну, сумлінну працю та нагоди ювілею нагороджено Нелю Полюляк, вихователя Чернівецької спеціальної  загальноосвітньої школи-інтернат №2. Такою ж грамотою нагороджено Ольгу Левицьку, вчителя початкових класів Чернівецької спеціальної  загальноосвітньої школи-інтернат №2; Оксану Боднаренко, вчителя початкових класів Чернівецької спеціальної  загальноосвітньої школи-інтернат №2;
 
«Дорогі ювіляри, вітаю Вас з сьогоднішнім святом! Кожна людина - це є храм Духа Святого. Якщо говорити про школу, то скільки храмів Духа Святого пройшло через 65 років діяльності цього прекрасного закладу. Цей заклад є в повному значенні  Собором плекання людських душ. Хочу нагадати Вам слова Ліни Костенко: « І скаже світ: — Ти крихта у мені. Ти світлий біль в тяжкому урагані.  Твоя любов — на грані маячні і віра — у наївності на грані. Що можеш ти, розгублене дитя, зробити для вселюдського прогресу?» На прикладі цього закладу, на прикладі кожного храму у значенні людини педагога, випускника, учня є чітке підтвердження, що одна людина може дуже багато. Якщо вона чітко слідує  Заповідям Божим, принципам професіоналізму і педагогічної етики. Якщо вона служить державі і кожній окремій дитині. Тому нехай віра і любов, які панують у цьому закладі буде не вичерпною, у кожному серці у кожній родині», -  привітала присутніх Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
 
Оксана Михайлівна від Департаменту освіти і науки  подарувала також закладу мультимедійний проектор та прапор доброчинності, адже Чернівецька спеціальна  загальноосвітня школа-інтернат №2 є лідером доброчинності в освітянській спільноті.
 
За багаторічну сумлінну працю, застосування інноваційних педагогічних технологій в освітньому  процесі для дітей з особливими освітніми потребами, впровадження Концепції Нової української школи та з нагоди 65 – річчя з дня створення Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 2 грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації нагороджено:
-ВАХНІЦЬКУ  Марію Іванівну,  вихователя початкових класів Чернівецької  спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №2;
-КУРИК  Юлію Сергіївну, вчителя початкових класів Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №2;
-МИХАЛЬЧУК  Тетяну Дмитрівну, вчителя-логопеда спеціальної   загальноосвітньоїшколи-інтернат №2;
-ЛУНГУ Ірину Іллівну,  вчителя української мови та літератури спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №2;
-ФУСТІЙ Родіку Петрівну,  вчителя історії, в.о. заступника з начально-виховної роботи спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №2.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (79)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше