Інформація
  • Переглядів: 1845
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-12-2018, 17:03
4-12-2018, 17:03

Спільними зусиллями змінюємо освітню галузь!

Категорія: Новини / Слайдер / Нова українська школа

04.12.2018 у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулася  Відкрита управлінська студія з керівниками закладів загальної середньої освіти.

«Вітаю всіх присутніх з сьогоднішнім святом – Введенням в храм Пресвятої Богородиці. Слово введення це очікування якісних змін, дива, Божої присутності в житті, підтримки одне одного  і нарешті якісних змін в освіті, якій Ви віддаєте своє життя. Я впевнена, що в цій святковій залі, поспілкувавшись, кожен з Вас вийде сильнішим, навіть якщо постане більше проблем і обов’язково будемо шукати відповіді на ці питання», - відкрила засідання Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки.
 
Особливу увагу Оксана Михайлівна звернула на формулу освітньої субвенції для Чернівецької області на 2019 рік (матеріали додаються UPRAVLNSKA-STUDYa.pptx [980.78 Kb] (cкачувань: 124)).

«Шановні учасники  Відкритої управлінської студії, сьогодні заплановано багато питань до обговорення.  В моїй особі та в особі Оксани Михайлівни Ви знайдете тих однодумців ,  партнерів і виконавців означених і обговорених сьогодні питань. Минає надзвичайно складний рік. Тим не менш, в цих умовах освітяни, які тут присутні, та освітяни всієї області виконують свою роботу.  Хочу подякувати за ту державотворчу позицію, яку я часто чую на різних зустрічах, нарадах. Це люди, які добре розуміють в яких умовах зараз країна, а також те, що ми повинні боротися за нашу українську незалежну проєвропейську державу», - зазначив в.о. голови обласної державної адміністрації.
 
Також Михайло Вікторович вручив ювілейні відзнаки з нагоди відзначення 100-річчя Буковинського віче:
-Абрам’юк Галині Йосипівні, заступнику  директора Чернівецької гімназії №5 Чернівецької міської ради;
-Бальон Марії Володимирівні,методисту комунального закладу «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
-Зорій Ніні Іванівні, проректору з науково-педагогічної роботи та виховання Буковинського державного університету;
-Кузьмінській Валентині Василівні, методисту Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;
-Плотніковій Інні Дмитрівні, методисту Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
 
Надія Періус,  заступник директора Департаменту – начальник управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки, зазначила про результати моніторингу матеріально-технічного забезпечення закладів загальної середньої освіти для впровадження Концепції Нової української школи (матеріали додаються 1_Fnansuvannya-NUSh-narada-04.12.2018-z-direktorami.pptx [3.02 Mb] (cкачувань: 120)).
 
Про системний моніторинг ефективності реалізації освітньої реформи розповіла Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (матеріали додаються 2_Bogachik_Sistemniy-montoring-efektivnost-realzacyi-osvtnoyi-reformi-1.pptx [3.6 Mb] (cкачувань: 138)). 
 
Ольга Лупуляк, директор Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району, продемонструвала як діє освітня реформа у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району (матеріали додаються 3_NUSh_Korovya_Lupulyak.pptx [34.35 Mb] (cкачувань: 150)).
 
Про інклюзивну освіту як складову освітньої реформи наголосила Оксана Гринюк, головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки  Департаменту освіти і науки (матеріали додаються 4_Grinyuk-O-nklyuzya.pptx [3 Mb] (cкачувань: 130)).
 
Підсумки було підведено у формі відкритого мікрофону.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (3)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше