» » » У Хотині відбувся семінар для методистів фізики й астрономії
Інформація
  • Переглядів: 309
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-11-2018, 16:00
30-11-2018, 16:00

У Хотині відбувся семінар для методистів фізики й астрономії

Категорія: Навігація / Новини

29 листопада на базі Хотинської гімназії відбувся обласний семінар-практикум з проблеми «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні фізики та астрономії».
У заході взяли участь Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат історичних наук; Мирослав Микитюк, в.о. начальника управління освіти Хотинської РДА; Ніна Чорна, методист Хотинського РМК; Мар’яна Борча, доцент кафедри інформаційних технологій та комп’ютерної фізики Інституту ФТКН ЧНУ ім.Ю.Федьковича, доктор фізико-математичних наук; Лідія Лемєшева, директор Хотинської гімназії; Віталій Борча, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО; методисти РМК/ММК/ОТГ, керівники методичних об’єднань учителів фізики та астрономії області.
Розпочала роботу семінару Т.С.Богачик, яка привітала присутніх з початком пізнавального та плідного дня й передала вітання від керівництва ІППОЧО та Департаменту освіти і науки ЧОДА. Також Тамара Степанівна окреслила основні поняття науково-методичного супроводу викладання природничо-математичних дисциплін в умовах реалізації НУШ.
Мирослав Володимирович Микитюк розповів гостям про розвиток освітнього простору Хотинщини, його стан, проблеми, перспективи, описав роботу мережі освітніх закладів району та основні напрямки їхньої діяльності.
Директорка гімназії Л.Ф.Лемєшева представила візитну картку закладу. Учасники семінару дізналися про технічне оснащення гімназійних кабінетів, його використання з метою покращення освітнього процесу, а також про впровадження принципів STEM-освіти в навчанні учнів.
Після цього гості гімназії відвідали урок фізики в 11 класі (учитель В.О.Гонтарук), де наочно побачили, як можна використовувати новітні технічні засоби на уроках природничо-математичного циклу.
Також відбувся скайп-зв’язок зі співробітниками Малої академії наук України, котрі розповіли про роботу онлайн-лабораторії МАНЛаб.
Наступним етапом семінару була участь у тренінгах і майстер-класах, мета яких – продемонструвати, як можна реалізувати наскрізні змістові лінії «Підприємливість і фінансова грамотність», «Громадянська відповідальність», «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Здоров’я і безпека» на уроках фізики та астрономії (провели І.К.Унгурян, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат педагогічних наук; А.Ф.Тумак, методист ММЦ управління освіти м.Чернівці; О.В.Сержанюк, учитель фізики Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5; Д.В.Павленчук, учитель фізики Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ст. Хотинського району).
Мар’яна Драгошівна Борча оповіла слухачам про підвищення інтересу учнів до вивчення фізики в позаурочній і позашкільній діяльності. Віталій Костянтинович Борча окреслив питання формування життєвих компетентностей на уроках фізики. Ніна Василівна Чорна розповіла про наскрізні змістові лінії як засіб інтеграції навчальних предметів та предметних циклів.
Опісля всі охочі могли поділитися думками щодо проведеного семінару, перспектив інтеграції новітніх технологій в освітній процес і реалізацію принципів НУШ на уроках природничо-математичного циклу.
Завершився семінар обговоренням рекомендацій, їхнім затвердженням і підведенням підсумків роботи. Усі учасники покидали стіни Хотинської гімназії з новими силами та натхненним настроєм.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (81)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше