» » » Методичний тьюторинг «Професійна підтримка педагогів закладів загальної середньої освіти в умовах впровадження Концепції Нової української школи»
Інформація
  • Переглядів: 293
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-11-2018, 13:45
30-11-2018, 13:45

Методичний тьюторинг «Професійна підтримка педагогів закладів загальної середньої освіти в умовах впровадження Концепції Нової української школи»

Категорія: Новини / ІППОЧО

28 листопада проведений методичний тьюторинг для науково-педагогічних і педагогічних працівників Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та працівників методичної служби системи освіти області «Професійна підтримка педагогів закладів загальної середньої освіти в умовах впровадження Концепції Нової української школи». Модератором семінару стала І.К.Унгурян, тренер НУШ, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО. Вона провела цікаві тренінги, які засвідчили креативний підхід до осмислення основних засад Концепції НУШ та стимулювали до плідної співпраці на семінарі. На тьюторинговому заході виступили: Г.В.Білянін, директор ІППОЧО, кандидат педагогічних наук; М.М.Одинак, завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти ІППОЧО; О.Г.Пілігач, методист НМЦ безперервної освіти ІППОЧО. 
Протягом семінару обговорювалися актуальні питання та проблеми щодо підготовки фахівців до здійснення професійної підтримки педагогів закладів середньої освіти в умовах впровадження Нової української школи. Увага присутніх була зосереджена на розгляді НУШ як простору для формування ключових компетентностей учасників освітнього процесу. Також було обговорено основні форми педагогічної підтримки педагогів у процесі впровадження змін. Вагоме значення у системі НУШ відведено наставнику,  саме тому було проаналізовано його основні ролі; використання наставницької бесіди як одного із основних інструментів професійної підтримки педагогів; основні компоненти циклу наставництва та форму спостереження як інструменту оцінки та самооцінки професійної діяльності педагога.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Серпень 2019 (71)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше