» » » Відбулося засідання методоб’єднання викладачів математики
Інформація
  • Переглядів: 366
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-11-2018, 12:33
21-11-2018, 12:33

Відбулося засідання методоб’єднання викладачів математики

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

20 листопада на базі Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.
Відкрив засідання керівник методичного об’єднання Василь Близнюк, який ознайомив присутніх з планом роботи. Далі з вітальним словом до гостей звернувся директор коледжу Юрій Філіпчук, який розповів присутнім про історію створення коледжу, його традиції, поділився планами на майбутнє.
Розпочалося засідання з студентської навчально-пізнавальної конференції «Математика в аграрному секторі». Студенти Хотинського коледжу ПДАТУ Іван Сименчук та Іван Леленко, яких підготував викладач математики Олександр Зінов, виступили з цікавою доповіддю про використання математичних обчислень в механіці. Студентка Кіцманського коледжу ПДАТУ Валентина Маник розповіла присутнім про методику розрахунку ветеринарних препаратів під час проведення операції, а Станіслав Рокочий у наочній формі зробив математичні обчислення, що використовуються при весняному обробітку землі. Студентів Кіцманського коледжу ПДАТУ підготувала викладач математики Олеся Мироник.
Далі відбулося обговорення проблем, що виникають при  організації викладання математики в коледжах і технікумах за новою програмою у 2018-2019 н. р. При висвітленні даного питання взяли участь усі викладачі, які були присутні на методоб’єднанні.
Продовжилось засідання показовим заняттям з математики з теми «Тіла обертання. Циліндри. Конуси», яке на високому методичному рівні провів викладач вищої категорії Олексій Кушнір. Метою практичного заняття було закріплення поняття про циліндр і конус, застосування вивчених формул при розв’язуванні типових задач, набуття студентами практичних навичок знаходження площ поверхонь циліндрів і конусів;  розвиток творчих здібностей, вміння самостійно приймати рішення; розвивати просторове мислення та вміння виділяти головне.
Під час заняття студенти виконували вправи на знаходження елементів циліндра та конуса, заповнювали таблиці даними; розв’язували задачі на знаходження площ поверхонь та перерізів тіл обертання; виконували практичне завдання на пошук елементів та площ поверхонь моделей циліндра та конуса.
Зміст і послідовність виконання завдань практичної роботи було наведено в картках з інструкціями. Студенти оформили робочі записи в зошитах, доповіли про результати досліджень, використовуючи заповнені таблиці. На основі отриманого досвіду було зроблено висновки щодо виконаної роботи та отриманих знань.
Демонстрація комп’ютерних презентацій з відповідним інформаційним наповненням дозволила покращити та урізноманітнити заняття, а також підкреслити важливість даної теми.
Наостанок викладачі обговорили питання щодо проведення держаної підсумкової атестації студентів з математики у формі ЗНО та проведення  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів коледжів і технікумів області, яка відбудеться у березні 2019 року.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше