» » » На Буковині відбулося відкриття Року французької мови
Інформація
  • Переглядів: 1105
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-11-2018, 14:22
8-11-2018, 14:22

На Буковині відбулося відкриття Року французької мови

Категорія: Новини / Слайдер

Рік французької мови в Україні 
допоможе посилити інтерес
 до вивчення іноземних мов 
  Л.Гриневич
Сьогодні, 8 листопада 2018 року, відбулося відкриття Року французької мови.
 
«Володіння мовами міжнародного спілкування це той шлях, інструмент який має забезпечити і розширити  доступ українців до майбутнього. На шляху до Європи ми повинні подолати мовний бар’єр, незважаючи на вік, ми повинні вміти вільно спілкуватись. Ми завдячуємо міжнародним партнерам, які дозволяють і навчають нас вчитися, які будуть допомагати нам працювати над покращенням якості викладання французької мови. Я маю надію що все заплановане буде виконане. Я сподіваюсь, що Рік французької мови в нашій області пройде на високому рівні. Я переконаний, що це буде корисним для кожного з позиції саморозвитку здобуття знань, самоосвіти кожного громадянина нашої області і України загалом. Я вірю, що нам все вдасться», - привітав присутніх Мирослав Заячук, заступник голови облдержадміністрації.
 
З сьогоднішнім святом привітала Ірина Ісопенко, заступник  директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації: « Вітаю Вас з відкриттям Року французької мови! Ми маємо надзвичайно позитивні і гарні результати з вивчення французької мови.  Якщо в Україні є 49 шкіл, в яких вивчають французьку мову, то зокрема у Чернівецькій області  таких є  7. Надзвичайно відрадно, що є одна єдина гімназія № 3 міста Чернівці, яка є лінгвістичною з вивченням французької мови. Я більше ніж переконана, що відкриття Року французької мови і ті окреслені заходи, які ми робимо спільно разом з Вами є пріоритетом сьогодні в цілому не тільки формування успішної особистості,  а є сьогодні потребою і вимогою часу. Тому я бажаю, щоб Ви зростали в ім’я нашої України потужними і успішними людьми».
 
З вересня 2018 до серпня 2019 року Україна спільно з партнерами з франкомовних країн здійснять кілька сотень проектів та заходів, присвячених французькій мові.
 
Серед можливостей для підтримки Року французької мови в Україні – заохочення переможців олімпіад з французької мови та підтримка вчителів французької мови, що отримають перемогу у відповідній номінації конкурсу Учитель року. Так, загалом проходять перепідготовку в 2018 році 302 учителі французької мови (69 – у Чернівецькій області). Педагогам пропонують підготовку за програмою PRO FLE, розробленою Міжнародним центром педагогічних досліджень (CIEP) та Національним центром дистанційної освіти Франції (CNED).
 
Також з нагоди Року французької мови в Україні розпочав свою роботу новий веб-сайт http://francophonie.com.ua/рік-французької-мови/  який створений
для надання різноманітної інформації та представлення загального огляду ролі та місця французької мови в світі та Україні.
 
Довідково. 21 березня 2018 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр освіти і науки України Лілія Гриневич оголосили про
проведення Року французької мови в Україні. Це відбулося в рамках Тижня французької мови та франкофонії у присутності 15-ти послів країн, що мають статус члена або асоційованого члена у Міжнародній організації франкофонії (МОФ).
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Липень 2019 (53)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше