» » » Пройшов ІІ (фінальний) етап ІХ Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»
Інформація
  • Переглядів: 142
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-11-2018, 10:16
8-11-2018, 10:16

Пройшов ІІ (фінальний) етап ІХ Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

31 жовтня – 2 листопада 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету «Києво-Могилянська академія» пройшов ІІ (фінальний) етап ІХ Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Сприяли проведенню фінального етапу Форуму Національна академія наук України, Український альянс по боротьбі з підробками та піратством, Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», Громадська організація «Здорове людство», Громадська організація «Екологічний клуб «Еремурус».
 
Участь у заході брали учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти з дослідницько-експериментальними проектами природничого характеру. Для участі у заході було представлено близько 300 дослідницьких робіт за чотирнадцятьма категоріями: Анатомія людини, Фізіологія людини, Ботаніка, Екологія та проблеми довкілля, Енергозберігаючі технології, Зоологія, Мікробіологія, Науки про Землю (географія, геологія), Психологія та поведінка людини, Охорона здоров’я, Фізика, Астрономія, Хімія, Біохімія. У фіналі було представлено 173 наукових проекти, які репрезентували 177 учасників.
 
Презентація науково-дослідницьких проектів відбувалася у формі публічного постерного захисту. Роботи оцінювало журі, у складі якого працювало 46 науковців академічних установ, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, представники громадських організацій та найдосвідченіші педагоги Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Крім головного журі, упродовж всього періоду публічного представлення проектів їх оцінювали два незалежних журі: керівники учнівських груп та наукові керівники проектів визначали кращі дослідницькі роботи за номінацією «Приз глядацьких симпатій», а самі фіналісти – найвдаліший, на їх думку, проект на «Приз юніорського журі».
 
Чернівецьку область на заході в категорії «Зоологія» представляла команда Чернівецького ОЦЕНТУМ: Волощук Євген – вихованець секції «Індивідуальна робота еколого-біологічного напряму з одарованими літьми» ОЗБШ ЧОЦЕНТУМ, учень 9 класу Чернівецького ліцею № 1 та Худий Олександр – вихованець гуртка «Основи фенології» ЧОЦЕНТУМ, учень 9 класу Чернівецької гімназії № 3. Керівник команди – методист закладу, к.б.н., доцент Л.М. Хлус.
Наші вихованці достойно представили Буковину: вони стали абсолютними переможцями фінального етапу Форуму, виборовши І місце в категорії «Зоологія» і отримавши найбільше схвальних оцінок з боку незалежного журі. Хлопці вибороли головний приз – Почесний кубок від Департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку України.
Вітаємо переможців!
 
Відповідно до підсумкових протоколів переможцями визнано 14 проектів. Друге місце вибороли 55 і третє – 58 проектів. Переможці та призери нагороджені дипломами; від офіційних партнерів Форуму лауреатам вручені призи та подарунки.
За результатами двох етапів Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» підготовлена електронна збірка тез молодих науковців, отже юні дослідники уже мають перші друковані роботи.

Цікавою і насиченою була цьогоріч і науково-пізнавальна програма Форуму. Її центральною подією стала наукова конференція, яка пройшла у форматі творчої зустрічі з провідними науковцями України. В. о. директора Національного антарктичного наукового центру Міністерства освіти і науки України, к. б. н. Євген Олександрович Дикий та зимівники 22-ї антарктичної експедиції розповіли про роботу антарктичної станції «Академік Вернадський», про дослідження біологічних об’єктів сьомого континенту. На конференції офіційно був даний старт всеукраїнському науковому експерименту щодо вивчення популяції пінгвінів, із широким залученням до цього учнівської молоді. Фіналісти категорії «Зоологія» були запрошені у НУБіП, де взяли участь у зустрічі з керівництвом закладу в рамках Дня відкритих дверей та відвідали один з найкращих анатомічних музеїв України.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Липень 2019 (38)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше