» » » Михайло Бауер: «Основне завдання – вдосконалення моделі проведення олімпіад з базових дисциплін»
Інформація
  • Переглядів: 1503
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-10-2011, 18:16
24-10-2011, 18:16

Михайло Бауер: «Основне завдання – вдосконалення моделі проведення олімпіад з базових дисциплін»

Категорія: Навігація / Новини

24 жовтня 2011 року, під керівництвом начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера, відбулася апаратна нарада управління.
Михайло Йозефович розпочав роботу з аналізу нещасного випадку, який стався на уроці фізкультури в Хряцьківській ЗОШ Герцаївського району: «Ця прикра подія вказує на те, що потрібно особливу увагу звертати на наявність довідок про медичний огляд, адже проста халатність може коштувати дитині життя». Необхідно провести додаткове службове розслідування, за яким буде покарано винних, а поки що відповідальним працівникам дано доручення перевірити всі загальноосвітні навчальні заклади на наявність довідок про проведення проби Руф’є.
Було піднято проблему щодо організації харчування в навчальних закладах та доручено здійснити перевірку гурткової роботи позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування: «Відповідно до результатів перевірок повинні підготовлюватися накази та відповідні доручення, щоб робота, яка проводиться не була «галочкою» на папері», – наголосив начальник Головного управління.
За результатами перевірки щодо облаштування у гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів по 10 кімнат, які б відповідали європейським стандартам, Михайло Йозефович відзначив такі навчальні заклади, які справилися із цим завданням: Чернівецький професійний ліцей сфери послуг, Чернівецьке вище професійне училище №3, Чернвецьке професійно-технічне училище №8, Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки та Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту, Чернівецький професійний будівельний ліцей.
«Про організацію відбіркових турів для проведення олімпіад з базових дисциплін» доповідала Т.С.Богачик, заступник директора ІППО Чернівецької області. Заслухавши доповідаючого, Михайло Йозефович підтримав модель роботи проведення підготовки до олімпіад з базових дисциплін: «Необхідно миттєво визначати переможців з а рейтинговою таблицею».
«Про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2011 року по установах освіти обласного підпорядкування» доповідала Ф.М.Петихачна, начальник відділу економіки та соціального розвитку ГУОН. vikonannya-byudzhetu-za-2010-rik.doc [60.5 Kb] (cкачувань: 32)
За результатами наради керівник освітньої галузі області дав доручення відповідальним працівникам апарату.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше