» » » Про участь у Всеукраїнському фестивалі «Україна – сад»
Інформація
  • Переглядів: 1251
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-10-2011, 14:24
20-10-2011, 14:24

Про участь у Всеукраїнському фестивалі «Україна – сад»

Категорія: Навігація / Новини

Нещодавно повернулись з м. Києва учасники Всеукраїнського фестивалю «Україна – сад» Лупой Регіна, учениця 7 класу Тарасівецької ЗОШ Новоселицького району (керівник Сіротян О.І.) та Дондюк Тетяна, учениця 11 класу Новобросковецької ЗОШ, вихованка гуртка «Юні рослинники» Сторожинецького РЦЕНТУМ (керівник Гаврилюк С.І.).
Дондюк Тетяна з роботою «Вирощування суниці посівної на навчально-дослідній ділянці Новобросковецької ЗОШ» посіла почесне ІІ місце в секції «Дослідницька робота в ягідниках», Лупой Регіна з роботою «Вплив строків обрізування яблуні з колоновидною формою крони на врожайність плодів» нагороджена дипломом НЕНЦ за високий рівень виконання дослідницької роботи та активну участь в секції «Дослідницька робота в плодовому саду».
Всеукраїнський фестиваль «Україна – сад» проводився з метою підвищення ефективності роботи на шкільних НДЗД з садівництва, підготовки школярів до активної професійної самореалізації.
Організаторами були Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним університетом біоресурсів та природокористування України, Українським науково-дослідним інститутом садівництва УААН.
В рамках Фестивалю було організовано роботу виставки-презентації досягнень учнівських об’єднань садівничого профілю, секційного засідання із захисту науково-дослідницьких робіт, зустрічі із вченими, проведено майстер-класи, а також Всеукраїнську трудову акцію «День саду».
Захист науково-дослідницьких робіт проводився по секціях: «Дослідницька робота в ягідниках», «Дослідницька робота в плодовому саду», «Дослідницька робота в плодово-ягідних розсадниках».
Також в рамках заходу відбулися Симиренківські читання на тему «Дослідницька робота із садівництва в творчих учнівських об’єднаннях», в яких приймав активну участь керівник делегації, вчитель біології Тарасівецької ЗОШ Новоселицького району Сіротян О.І.
Під час проведення заходу учні та педагоги мали змогу обмінятись досвідом роботи, підвищити свій фаховий рівень в галузі садівництва та взяти участь в навчально-пізнавальних екскурсіях.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше