» » » Студенти БДМУ вчили діток правилам особистої гігієни
Інформація
  • Переглядів: 194
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-10-2018, 12:01
23-10-2018, 12:01

Студенти БДМУ вчили діток правилам особистої гігієни

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Студенти 20 групи ІІІ курсу медичного факультету №2 під керівництвом асистента кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Мікулець Людмили та завідувача кафедри  професора Ілащук Тетяни провели санітарно-просвітницьку акцію малятам дошкільного навчального закладу №7.
Під егідою Генеральної асамблеї ООН спільно з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітньої організації охорони здоров’я з 15 жовтня щороку відзначається Всесвітній день чистих рук (Global Handwashing Day). 
До діток завітали: Мийдодир, Марійка та Ведмідь, Королева Зубна Щітка та мікроби, які продемонстрували дітям про важливість своєчасного та якісного миття рук. Герої загадували діткам загадки, прислів’я, були проведені ігри: «Склади речі, необхідні для гігієни», «Овації», а також провели невеличкий майстер-клас як правильно мити руки.  Наприкінці заходу дітям вручили невеличкі подаруночки, які допоможуть їм у підтриманні особистої гігієни. 
Мета Всесвітнього дня чистих рук - нагадати людям про важливість гігієни. Прості речі рятують життя. Просте миття рук із милом може вберегти від інфекцій, які передаються через шкіру рук, які посідають 6 місце за смертністю.
За статистикою, лише 20% жінок і 7% чоловіків ретельно миють руки взагалі, і лише кожен десятий – приходячи з вулиці додому чи до офісу. Так ми самі створюємо справжній  клондайк  для  бактерій. Адже,  для того  щоби бактерії потрапили в організм і спровокували розвиток хвороби, достатньо торкнутися руками рота або щось з’їсти.
Мило позбавляє від вірусів, що знаходяться в ліпідній капсулі – лужне мильне середовище розчиняє цю оболонку і знищує їх. Саме тому для дотримання гігієни недостатньо лише ополіскувати руки проточною водою. Проте, на сьогодні мило доступне 96% населенню земної кулі й у деяких країнах усе ще залишається розкішшю.  
У сезон грипу миття рук – найкращий, після вакцинації, спосіб уникнути вірусу, адже він потрапляє в організм через рот, ніс та очі, яких ми часто торкаємось руками.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше