» » » Роль вчителя у формуванні духовних цінностей українського патріота
Інформація
  • Переглядів: 203
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-10-2018, 15:18
16-10-2018, 15:18

Роль вчителя у формуванні духовних цінностей українського патріота

Категорія: Новини / Національно-патріотичне виховання

« Той, хто не любить своєї  країни, нічого любити не може» 
     Д. Байрон 

Вчитель вкладає в своїх вихованців все те добре і світле, що випромінює сам. У сучасних умовах питання національно-патріотичного виховання виходить на перший план, бо тільки сильна, вмотивована, патріотично налаштована молодь зможе будувати нову Україну, незважаючи на будь які агресії і потрясіння.
Напередодні відзначення Дня захисника України та Дня козацтва на базі Берегометської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проведено спільне засідання районних методичних об’єднань викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти Вижницького району та Вижницької міської ради, заступників директорів  з виховної роботи і педагогів-організаторів  закладів загальної середньої освіти Вижницького району на тему: «Роль вчителя у формуванні духовних цінностей українського патріота».
 
Директор закладу Федорчук Галина Іванівна привітала гостей,  поділилася досвідом роботи з національно-патріотичного виховання учнів.      
 
Методичне об'єднання розпочалося з фрагменту уроку «Рукопашний бій», який провів досвідчений педагог, майстер своєї справи, викладач предмета «Захист Вітчизни» Сиротюк Тодор Юрійович. Такі заняття проводити досить складно, адже вони вимагають максимальної концентрації вчителя, самодисципліни, правильної та послідовно проведеної розминки з учнями перед виконанням вправ, а також чіткого дотримання всіх вказівок вчителя. Після проведення фрагменту уроку педагогами було відзначено високий рівень його проведення.
 
Заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори взяли участь в нараді з питань організації та ролі гурткової роботи з національно-патріотичного та військово-патріотичного спрямування в закладах загальної середньої освіти, яку провела методист Яремчук Ольга Ярославівна. Заступник директора школи з виховної роботи Бердюк Людмила Дмитрівна презентувала структуру та організацію гурткової роботи в Берегометській ЗОШ І-ІІІ ст. №4.
 
На високому художньо-естетичному рівні всіма учасниками навчально-виховного процесу школи проведено урочистий захід до Дня захисника України. В очах дітей горіла іскра любові до своєї Батьківщини, до своєї рідної землі. До програми заходу входили різноманітні художні номери та флеш-моб «Повертайся живим».
 
Коноплянко Юрій Борисович привітав усіх присутніх з наступаючим святом, звернувся до молодого покоління, якому жити і творити майбутнє нашої держави. 
 
Ковдриш Володимир Федорович  провів екскурс в історію становлення нашої держави, її Збройних Сил, подякував за якісно проведений захід.
Цікаво та насичено проведено шкільний етап військово-спортивної патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»), який відбувся на горі Кичірка національного природного парку «Вижницький».  Учні  5-11 класів з радістю та ентузіазмом брали участь у всіх змаганнях та конкурсах. Активно та весело змагалися у спортивних змаганнях під час проведення гри. За підсумками проведення гри  роям було вручено грамоти та перехідні кубки за перші місця у старшій та молодшій віковій групі. 
 
Учасник антитерористичної операції  на сході України – лейтенант Зварич Олексій Іванович провів бесіду з учнями школи на тему вступу до навчальних закладів Міністерства оборони України, надав відповіді на запитання учнів, щодо його перебування в зоні АТО.
Адміністрація,  вчителі, учні та батьки Берегометської ЗОШ І-ІІІ №4 продемонстрували, що вони – єдина команда, адже з радістю допомагають один одному, у всьому співпереживають за загальну справу.
 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше