Error: Incorrect password!
ІІ місце на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » ІІ місце на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв
Інформація
  • Переглядів: 551
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-10-2018, 08:50
10-10-2018, 08:50

ІІ місце на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

Категорія: Новини / Галерея учнівської інтелектуальної еліти / Стрічка

Для збереження дивовижного творіння природи – лісу, є і часточка праці юних лісівників, кращих з яких зібрав ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв. Юні лісівники з 23 областей України зустрілися на Сумщині, де впродовж трьох днів, з 26 по 28 вересня, змагалися за право проведення Зльоту у наступному році. Урочисте відкриття зльоту відбулось 26 вересня у обласному театрі дітей та юнацтва.

Цьогоріч Чернівецьку область на заході представляли вихованці кращого учнівського лісництва краю – Тодерян Олексій та Аштефеноає Сніжана, учні 9 класу, вихованці учнівського лісництва «Мрія» Куликівського НВК Герцаївського району, вихованці гуртка «Foresta» Герцаївського БДТ, а також їх наставники: Тодерян Анжеліка Іванівна, директор Куликівського НВК, керівник учнівського лісництва, Апетрі Георгій Іванович, вчитель екології, науковий керівник дослідницько-експериментальної роботи та Тодерян Олександр Васильович, помічник лісничого Тарнавського лісництва, керівник гуртка.

Науково-методичний супровід учасників зльоту здійснював Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Перемозі у зльоті передувало кілька випробувань: виставка-презентація досягнень учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства. З цим завданням наші вихованці успішно справились, а саме – Тодерян Олексій з робою «Оцінка фітосанітарного стану бучин Тарнавського лісництва» і посів ІІ місце в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Культурна програма для учасників зльоту була цікавою і насиченою: практичні заняття, майстер-класи з інноваційних технологій лісорозведення та лісовідновлення, конкурсно-пізнавальні та екскурсійні заходи.Слід відзначити велику виховну еколого-освітню і профорієнтаційну місію учнівських лісництв, оскільки пройшовши лісівничу школу діти не тільки будуть бережливо ставитися до природи, а й навчатимуть цьому інших.

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!