» » » Новий освітній простір Чернівецької обласної спеціальної школи № 2
Інформація
  • Переглядів: 634
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-09-2018, 16:07
12-09-2018, 16:07

Новий освітній простір Чернівецької обласної спеціальної школи № 2

Категорія: Новини / Слайдер / Стрічка / Нова українська школа / Обладнання для спеціальних навчальних закладів

Нова українська школа впевнено реалізовується у всіх закладах загальної середньої освіти Буковини, у тому числі і у спеціальних школах, де навчаються дітки з особливими потребами. Модернізоване освітнє середовище Чернівецької спеціалізовано школи №2 допомагає ефективно реалізовувати новий Державний стандарт початкової освіти.

За кошти обласного бюджету зроблений ремонт класних приміщень для першокласників, коридорів, рекреацій. Креативний дизайн освітнього простору та створені навчально-пізнавальні і відпочинкові осередки забезпечують його затишок, комфорт і багатофункціональність.

Вражає наповнення навчального середовища класних кімнат. Робочі місця вчителів тут обладнані усім необхідним - персональними комп’ютерами, фабриками друку, ламінаторами. Для здійснення корекційної роботи придбано відповідне програмне забезпечення – «Світ звуків».

Новесенькі одномісні парти є надзвичайно функціональними- дозволяють працювати у звичайному режимі, а також служити і мольбертом.

Закуплені планшети для учнів допомагають формуванню початкових інформаційно-комунікаційних умінь. Тематичні осередки обладнані усім необхідним додатковим обладнанням, відповідно до нової освітньої програми.

У закладі обладнана сенсорна кімната з найновішим технічним обладнанням – сенсорною підлогою з відповідним програмним контентом – яка є надзвичайно функціональною,що допомагає учителю легко чергувати види діяльності учнів, здійснювати індивідуальний, діяльнісний, компетентнісний підходи.

 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Квітень 2019 (122)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше