» » » Відкрито перший серед об`єднаних територіальних громад області інклюзивно-ресурсний центр
Інформація
  • Переглядів: 783
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-08-2018, 09:16
28-08-2018, 09:16

Відкрито перший серед об`єднаних територіальних громад області інклюзивно-ресурсний центр

Категорія: Новини / Слайдер / Інклюзивна освіта

27 серпня в Сокирянській міській об`єднаній територіальній громаді відбулася визначна подія: відкрито інклюзивно-ресурсний центр. 
 
Реалізовуючи заходи реформи децентралізації влади, реформи освіти, усвідомлюючи необхідність надання якісних адміністративних послуг в галузі освіти, 2 лютого 2018 року Сокирянською міською радою прийнято рішення Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокирянської міської ради Чернівецької області, затверджено Статут. Метою діяльності комунальної установи  є забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, надання психолого-педагогічної допомоги і системного кваліфікованого супроводу.
 
У вітальному слові Лілія Бурченко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької обладміністрації, відзначила важливість приємної події та звернула увагу  на роль держави і суспільства в подальшому розвитку ефективного навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.
 
Згідно із Законом України «Про міжмуніципальне співробітництво» між Сокирянською, Новодністровською міськими та Вашковецькою сільською радами підписано відповідний Договір.
 
Новостворений інклюзивно-ресурсний центр розмістився у приміщенні закладу середньої освіти №1 м. Сокиряни, в якому створені всі умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами. В приміщенні центру здійснено капітальний ремонт кабінету директора, психолога та логопеда. В подальшому планується оснащення   кабінетів лікувальної фізичної культури, реабілітолога. Кімнати облаштовано меблями, необхідною технікою. Спеціалістами центру надаватимуться корекційно-розвиткові послуги та психолого-педагогічна допомога дітям з особливими освітніми потребами, консультуватимуть батьків та педагогів закладів освіти громад.
 
На обладнання центру витрачено 263 тис. грн., з них 200 тис. грн. – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які спрямовані на закупівлю обладнання для інклюзивно-ресурсного центру, а 63 тис. грн. – співфінансування з міського бюджету на закупівлю обладнання кабінетів.
 
Слід зазначити, що саме завдяки підписанню Меморандуму з благодійним фондом Марини Порошенко, сьогодні в Чернівецькій області загалом та в Сокирянській ОТГ зокрема, можна комплексно реалізовувати державну політику щодо інклюзивної освіти. Створення таких центрів, ресурсних кімнат та медіатек у закладах освіти області – це результат спільної роботи держави та місцевої влади.
  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Квітень 2019 (122)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше