» » » Навчальний семінар для методистів курсу «Фінансова грамотність»
Інформація
  • Переглядів: 276
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-08-2018, 17:25
23-08-2018, 17:25

Навчальний семінар для методистів курсу «Фінансова грамотність»

Категорія: Новини / ІППОЧО

21 серпня 2018 року на базі Національного банку України відбувся навчальний семінар з фінансової грамотності для методистів курсу «Фінансова грамотність» обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти за підтримки проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та Національного банку України разом з Міністерством освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та ДВНЗ «Університет банківської справи».
Методистів-освітян з усіх регіонів України було запрошено до навчального центру Національного банку України, де вони мали нагоду послухати лекції з питань фінансової грамотності та поведінкової економіки, а також для урочистої подяки в приміщенні Національного банку України за участь у проведенні навчальних заходів в рамках Всесвітнього тижня грошей 2018 (Global Money Week). Чернівецьку область на семінарі представляла координатор викладання курсу «Фінансова грамотність», завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб Наталія Куриш. 
Учасники навчального семінару також отримали інформацію про оновлені навчальні програми з фінансової грамотності та особливості реалізації наскрізної змістової лінії «фінансова грамотність», формування компетентності «фінансова грамотність», що є однією з ключових, які внесені до нового Закону України «Про освіту».
Після відвідання Музею грошей Національного банку України всі методисти отримали іменні подяки від Національного банку України за участь у проведенні Всесвітнього тижня грошей 2018 (Global Money Week).
«Національний банк України дуже цінує зусилля педагогів та Міністерства освіти та науки щодо підвищення рівня фінансової грамотності українців, адже збільшення фінансової інклюзивності, покращення рівня фінансових знань та захист прав споживачів фінансових послуг – серед наших стратегічних пріоритетів. Ми й надалі будемо підтримувати ініціативи, подібні до Global Money Week», – підкреслив під час підсумкової промови Михайло Відякін, директор Департаменту стратегії та реформування Національного банку України.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше