» » » Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр відкрито
Інформація
  • Переглядів: 1377
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-08-2018, 16:15
23-08-2018, 16:15

Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр відкрито

Категорія: Новини / Слайдер / Інклюзивна освіта

Сьогодні, у Новоселицькому районі відкрито ще один інклюзивно-ресурсний центр.
З вітальним словом до присутніх звернувся Мирослав Заячук, заступник голови облдержадміністрації. « 11травня 2018 року наша область долучилася до Всеукраїнського проекту благодійного фонду М. Порошенко "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації», де було підписано меморандум про розвиток мережі ІРЦ.  Приємно відзначити, що Новоселицький район один із перших реалізував завдання передбачені меморандумом. Відкриття Новоселицького ІРЦ є результатом цього», -  зазначив посадовець.

«Напередодні великого державного свята Дня Незалежності України ми маємо приємну подію – відкриття інклюзивно-ресурсного центру у м. Новоселиця. Сьогодні, в День Державного Прапора України, бійці на сході охороняють наш прапор та  мирне небо, щоб ми мали можливість бути тут та відкривати нову установу. Цей центр дасть можливості краще соціалізуватися дітям з особливими освітніми потребами. Адже діти – це наше майбутнє!», -  привітала учасників сьогоднішнього дійства Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 
 
Уповноважений орган управління – відділ освіти Новоселицької райдержадміністрації виділив частину приміщення, зокрема 5 кабінетів площею 100 м. кв. для розміщення Новоселицького інклюзивно-ресурсного центру. Архітектурну доступність для всіх дітей забезпечено, проведено косметичний ремонт виділених приміщень. 
 
Для ефективного навчання та виховання ІРЦ буде обслуговувати 2294 дитини з особливими освітніми потребами, які навчаються у 23 закладах загальної середньої освіти та виховуються у 3 закладах дошкільної освіти не лише району, але й Мамалигівської,  Новоселицької  та Магальської ОТГ.
 
У 2018 році на облаштування центру виділено 240 тис. грн., зокрема 200 тис. грн. з субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які спрямовані на закупівлю обладнання для інклюзивно-ресурсного центру, 40 тис. грн. виділено з місцевого бюджету на закупівлю обладнання для кабінету лікувальної фізкультури та проведення ремонтних робіт. Відділ освіти Новоселицької райдержадміністрації забезпечив центр офісними меблями, комп’ютером, принтером та сейфом, які необхідні для діяльності центру.
 
Між управлінням освіти Новоселицької райдержадміністрації та Мамалигівською ОТГ підписано угоду про співпрацю щодо забезпечення прав дітей з особливими потребами на освіту та користування послугами центру. Планується підписання таких угод з Новоселицькою та Магальською ОТГ. 
 
З метою забезпечення кваліфікованого супроводу здоров’я дітей за місцем проживання та проведення комплексної оцінки розвитку потреб центр уклав угоду про співпрацю із КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району».
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше