» » » М.Й.Бауер: “Кожен навчальний заклад повинен бути забезпечений опаленням”
Інформація
  • Переглядів: 1488
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-10-2011, 18:30
17-10-2011, 18:30

М.Й.Бауер: “Кожен навчальний заклад повинен бути забезпечений опаленням”

Категорія: Навігація / Новини

17 жовтня 2011 року, під керівництвом Михайла Бауера, відбулася апаратна нарада Головного управління освіти і науки ОДА.
“15 жовтня розпочато опалювальний сезон, саме тому почнемо нараду з цього основного питання. На сайті Головного управління освіти і науки, а також у газеті “Освіта Буковини”, має бути розміщена інформація про те, що розпочато роботу гарячої лінії. Кожен повинен знати номер гарячої лінії, на яку у будь який час можна буде повідомити про проблеми з дотриманням теплового режиму в закладі” – підкреслив керівник освітньої галузі області.
Детально обговорено питання подачі тепла в ПТНЗ та ВНЗ.
“Про хід ремонтно-будівельних робіт”, доповідала начальник відділу економіки та соціального розвитку – Ф.М.Петихачна, яка зазначила:
“На жаль, за тиждень ситуація не змінилася, у нас ще й досі 4 не закритих об’єкти”. “Про паливно-мастильні матеріали”, доповідав головний спеціаліст відділу економіки та соціального розвитку, Віктор Васильович Немеш ; “Про проведення обласного семінару методистів РМК/ММК, керівників рай/міськметодоб’єднаннь вчителів історії і правознавства на базі Новоселицької гімназії, Костичанівської ЗОШ і Драницького НВК”, розповів начальник відділу дошкільної, загальної, середньої, позашкільної освіти і виховання роботи Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Куриш Юрій Миколайович: “Обласний семінар відбувся належним чином. Обговорено усі необхідні питання”. Т.С.Богачик, заступник директора з методичної роботи та моніторингу якості освіти, доповідала “Про перевірку загальноосвітніх навчальних закладів Кіцманського району”.
“Необхідно вчасно готувати підсумкові накази, адже всі доручення повинні миттєво виконуватися задля справи розвитку освіти”, – наголосив начальник Головного управління освіти і науки.
За результатами наради Михайло Йозефович дав доручення відповідальним працівникам апарату.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше