» » » Діана Паневська здобула перемогу на Міжнародній олімпіаді з німецької мови
Інформація
  • Переглядів: 1049
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-07-2018, 14:25
31-07-2018, 14:25

Діана Паневська здобула перемогу на Міжнародній олімпіаді з німецької мови

Категорія: Новини / Галерея учнівської інтелектуальної еліти / Стрічка

Діана Паневська, учениця Чернівецької гімназії №1 імені Т. Г. Шевченка, отримала абсолютну перемогу на Міжнародній олімпіаді з німецької мови. Олімпіада, яку з 2008 року проводить Goethe-Institut спільно з Міжнародною спілкою вчителів німецької мови відбулася у м. Фрайбург (Німеччина) з 15 до 28 липня.
 
Учні з 74 країн з усіх п’яти континентів, які вивчають німецьку мову як іноземну, приїхали до Фрайбурга не тільки показати свої мовні навички, міжкультурну компетенцію, креативність, але й вміння працювати в команді. 
 
Діану готувала вчитель німецької мови Фисюк Р. Ф.,  яка супроводжувала свою вихованку до Німеччини та пройшла курси підвищення кваліфікації для кращих вчителів німецької мови світу у Гете-Інституті міста Фрайбург. 
 
Зі слів Діани Паневської: "Міжнародна олімпіада з німецької мови - це найбільше змагання світу між найкращими знавцями іноземної мови і водночас чудовий спосіб порозуміння між народами. Впродовж двох тижнів ми намагалися налагодити дружні стосунки із усіма учасниками, адже мали для цього безліч можливостей: Goethe-Institut надав нам програму дозвілля, за якою ми змогли відвідати німецькі школи та університет у Фрайбурзі, відпочити у Європейському парку та побувати на багатьох концертах. Під час виконання конкурсних завдань важливими були не лише мовні навички, адже рівень знань усіх учасників був досить високим. Професійне журі звертало увагу також на командний дух, міжкультурну компетенцію та креативний потенціал. Мені вдалося переконатися їх у своїх силах і вибороти перше місце у найвищому рівні В2 на цій олімпіаді". 

 
"Для такого успішного виступу мені знадобилися раніше набуті навички на таких німецькомовних проектах, як «Молодь дебатує», де я посіла 2 місце в Україні і представляла нашу країну на Міжнародному фінальному тижні у Таллінні, а також під час театрального проекту у рідній гімназії, коли до нас приїхав німецький режисер Йоганнес Рітман із міста Фрайбург, де цьогоріч проводилася Міжнародна олімпіада. Також можливість скласти DSD-іспит і отримати мовний диплом рівня С1 мотивували мене постійно дізнаватися щось нове. Після церемонії нагородження я мала змогу поспілкуватися з депутатом Бундестагу Матерном фон Маршалом, котрий запропонував мені пройти практику у нього в бюро, що надзвичайно зацікавило мене. Я переконана, що абсолютна перемога на міжнародній олімпіаді з німецької мови - це не єдиний приз, який я здобула протягом цих 2 тижнів. Знайомство і дружба із людьми з усього світу, котрих об’єднує спільний інтерес, а саме вивчення іноземної мови, - для мене це спосіб інтеграції України у світове суспільство і можливість гідно представити нашу Батьківщину на міжнародній арені", - зазначила учениця.

 
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше