» » » Завершився цикл тренінгових занять для директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 629
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-06-2018, 10:43
21-06-2018, 10:43

Завершився цикл тренінгових занять для директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області

Категорія: Новини / Стрічка / Нова українська школа

20 червня 2018 року завершилася сесія тренінгових занять, участь в яких взяли більше 400 директорів закладів загальної середньої освіти І, І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів Чернівецької області. 
У процесі роботи підготовчих занять слухачі мали змогу поспілкуватися з Оксаною Палійчук,  директором Департаменту освіти і науки ЧОДА та Григорієм Біляніним, директором Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
Учасники відвідали тренінгові та лекційні заняття з таких тем: «Діяльнісний  підхід у навчанні. Окремі підходи до формування освітньої програми закладу загальної середньої освіти» (Г.І.Артименко); «Сучасні підходи до здійснення кадрового забезпечення закладів освіти. Сертифікації педагогічних працівників» (Ю.М.Куриш);  «Державний стандарт початкової освіти як основа конструювання навчальної програми. Типові освітні програми для першого класу. Принципи побудови програм. Ключові компетентності» (І.К.Унгурян, М.М.Одинак); «Світоглядні засади Концепції «Нова українська школа». Нові ролі й завдання керівника закладу в контексті сучасних змін» (Н.К.Куриш); «Сучасні підходи до виховання особистості в умовах освітнього простору Нової української школи» (Т.С.Богачик, П.С.Старовойт, Г.Й.Абрамюк, О.В.Блас); «Забезпечення фінансово-господарської діяльності закладу освіти відповідно до Закону «Про освіту» (В.В.Снятинська); «Прозорість та інформаційна відкритість як одна із складовий автономії закладу освіти» (Л.П.Цуркан); «Співпраця з громадськими організаціями та залучення інвестицій у розвиток освітнього простору  закладу освіти» (В.М.Шиманський). 
Для ознайомлення з досвідом організації ефективного та безпечного освітнього середовища в школі освітяни відвідали Драчинецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Кіцманського району (директор М.С.Незнайко) та комунальну обласну спеціалізовану школу-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (директор М.К.Семанюк). 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (6)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше