» » » Проведено засідання Ради директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 333
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-06-2018, 15:14
15-06-2018, 15:14

Проведено засідання Ради директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області

Категорія: Новини / ІППОЧО

15 червня в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проведено засідання Ради директорів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області. 
Вітальними словами розпочала засідання Оксана Михайлівна, побажавши керівникам успіхів у роботі, творчості та натхнення. У своєму виступі директор Департаменту окреслила низку питань, поділилася своїми міркуваннями щодо ефективності роботи управлінської системи в сучасних умовах Нової української школи. Наголосила на тому, що керівники повинні планувати такі форми роботи, які будуть ефективними у веденні освітнього процесу в умовах НУШ, а також питання прорахунку вартості дидактичного обладнання для навчання в умовах нового освітнього простору. 
Віктор Михайлович як очільник Ради директорів  мав можливість у своїй доповіді обговорити проблеми та перспективи пілотного проекту «Нова українська школа», проаналізувати план заходів на 2017-2029 роки із запровадження  Концепції  реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», поділитися певними результатами роботи в процесі формування освітнього середовища. Ольга Георгіївна зосередила увагу присутніх на обговоренні проблем пілотного проекту НУШ, реалій сьогодення формування нового освітнього середовища. 
Про критерії визначення результативності педагогічної діяльності вчителів-претендентів на стимулюючі виплати за програмою «Вчитель» та заохочення молодих спеціалістів розповіла Тамара Степанівна, детально розглянувши всі аспекти (навчальні досягнення учнів, результати моніторингових досліджень, результати зовнішнього незалежного оцінювання, Державної підсумкової атестації, досягнення учнів у конкурсах, олімпіадах, турнірах, особисті досягнення вчителя в професійних конкурсах, підготовка методичних матеріалів, участь у розповсюдженні передового педагогічного досвіду, моральні якості, соціально-психологічна готовність, додаткова освіта). «Повинен бути розроблений чіткий алгоритм дій щодо впровадження концепції НУШ, та відслідковування процесу впровадження», – підсумувала Т.С.Богачик. 
Досить дискусійним для слухачів засідання було обговорення проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту». 
Усі присутні мали змогу долучитись до обговорення проблемних питань та подискутувати. Підсумком роботи стала ухвала проекту рішень. скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше