» » » Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини
Інформація
  • Переглядів: 4669
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-10-2011, 13:41
11-10-2011, 13:41

Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини

Категорія: Навігація / Новини

В період з 03.10. по 09.10. 2011 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Вижницького району було проведено тиждень правових знань.
У рамках проведення Всеукраїнського тижня права у 6-х класах Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. проведено виховні години на тему: «Права і обов’язки школярів», організовано захист малюнків-плакатів «Сторінками Конвенції ООН про права дитини». Учні моделювали проблемні ситуації, визначали порушення прав. Відповідно до прав дітей за Конвенцією ООН визначали свої обов’язки за участі працівників Вижницького районного управління юстиції.
За участю працівників Вижницького районного управління юстиції
у Вижницькій ЗОШ І – ІІІ ст. з педагогічними працівниками закладу проведено круглий стіл: «Запитуємо-відповідаємо», зустрічі з учнями 6-А класу, рольові ігри з учнями 2-В класу.
Соціальним педагогом Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. О.Ю.Товарницькою проведено урок доброти в 4-х класах «Вчимося жити добрими людьми», у 8-х класах лекцію – «Як себе вести у спілкуванні з правоохоронними органами?», проведено зустрічі з начальником кримінальної міліції у справах дітей І.Д.Кричуном та начальником служби у справах дітей В.В.Горою.
У НВК «Берегометській гімназії» проведено тематичні години спілкування: «Біблійні заповіді, як першоджерело морально-правових заходів духовної свободи», «Як себе вести у спілкуванні з правоохоронними органами?», «Негативні явища та пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді», «Не нашкодь собі», «Як не стати жертвою злочину?»
В 9-х класах НВК «Берегометської гімназії» проведено урок дисципліни «Професія юриста – це престижно», з учнями 10-11класів вчителем правознавства В.М.Шитрюком проведено круглий стіл «Вчимося бути добрими людьми», вікторину серед учнів 7-8 класів «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини?»
У НВК «Вашківецькій гімназії» вчителем правознавства О.В.Поповичем з учнями 9-11 класів проведено урок «Як не стати жертвою злочину?».
У Вовчинецькій ЗОШ І – ІІ ст. вчителем правознавства В.М.Татарин та вчителем основ здоров’я С.Д.Шутак проведено засідання дискусійного клубу: «Негативні явища та пропаганда здорового способу життя в сучасному суспільстві», зустріч з дільничним інспектором Вижницького РВ УМВС Я.І.Рубаняком, який виступив з проблеми: «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх».
У Валівській ЗОШ І – ІІ ст. Всеукраїнський тиждень права розпочався загальношкільною лінійкою щодо відкриття «Тижня права». У всіх класах проведено класні години на тему: «Вчимося жити добрими людьми».
У Берегометському ДНЗ-ЗНЗ вчителями початкових класів з учнями 1-4 класів проведені сюжетно-рольові ігри «Вчимося бути добрими людьми», учні 2-4 класів взяли участь в конкурсі малюнків «Я у світі».
Цікаві та змістовні заходи були проведені у Лукавецькій ЗОШ І – ІІІ ст. Серед учнів 9 –х класів відбувся правовий тренінг «Юридична відповідальність за правопорушення», проведено вікторину з учнями 8-11 класів «Чи знаєш ти свої права?» За підсумками проведення тижня правових знань «Подорож у країну Права» у вищезазначеному навчальному закладі інформацію про проведені заходи було висвітлено на сторінках шкільної газети «Правове дерево».
У всіх бібліотеках навчальних закладів району оформлено виставки літератури з правової тематики щодо проведення тижня правових знань.

Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини
Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини
Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини
Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини
Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини
Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини
Тиждень права у навчальних закладах Вижниччини

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше