» » » БДМУ відвідала відомий медичний фізик Наталка Суховерська
Інформація
  • Переглядів: 338
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-05-2018, 12:12
30-05-2018, 12:12

БДМУ відвідала відомий медичний фізик Наталка Суховерська

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Впродовж 24-25 травня 2018 року в Чернівцях перебувала відомий у світі медичний фізик з Австралії – Наталка Суховерська (Natalka Suchowerska).
Наталка Суховерська навчалась в «Aston University» в Бірмінгемі, Англія та «University of Technology» Сідней, Австралія. На даний момент працює на посаді «Headof Research and Education, Department of Radiation Oncology» у клініці Chris O’Brien Life house та на посаді «Associate Professor» Сіднейського університету (TheUniversityofSydney).
Наталка Суховерська – українка за походженням, медичний фізик з Австралії, яка в 2016 році ввійшла до рейтингу «100 найвпливовіших жінок Австралії». Її дослідження в університеті Сіднею та клініці Chris O’Brien Life house спрямовані на використання новітніх технологій і фундаментальної науки для забезпечення високоефективних методів лікування хворих на рак. Пані Наталка має поважний «патентний портфель» і неоціненний досвід у перетворенні фінансування наукових досліджень у методики клінічної практики. Ряд її досліджень також направлені на комерціалізацію продуктів для радіаційної дозиметрії.
24 травня відбулася зустріч із лікарями Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру. Під час заходу були обговорені тенденції розвитку технологій у лікуванні онкозахворювань.
25 травня у конференц-залі нашого університету пані Наталка провела зустріч із молодими науковцями та аспірантами. Наша гостя представила основні напрямки досліджень які проводяться в її лабораторії в галузях медичної фізики, дозиметрії, радіаційної онкології та радіобіології.
Того ж дня пані Наталка відвідала кафедру біологічної фізики та медичної інформатики. Її цікавили напрямки роботи зі студентами та їх активна участь у заходах, які проводяться на кафедрі, у проектах, якими вони цікавляться.
Були обговоренні питання щодо роботи лабораторій, в яких проводяться дослідження напрямків, які очолює пані Наталка; отриманих можливостей візуалізації проблем які можуть викликати захворювання, ще до їх клінічного прояву; використання технології 3-D принтингу; відпрацьовування методик на фантомах та перспективи впровадження нанотехнологій у подальші дослідження. Також обговорювалися питання щодо можливостей співпраці в цьому напрямку. 
Така зустріч є підтвердженням того, що наука не має кордонів, а обмін думками і обговорення актуальних проблем є необхідною компонентою співпраці науковців різних країн.
 
Фото

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше