Інформація
  • Переглядів: 539
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-05-2018, 15:42
17-05-2018, 15:42

Нас єднає мова!

Категорія: Новини / ІППОЧО

16 травня, на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області був проведений вебінар для педагогів закладів загальної середньої освіти з румунською мовою навчання Чернівецької області, тематикою якого є підвищення якості викладання державної мови.
Тамара Степанівна зазначила, що спільними зусиллями науковців та  методистів Інституту післядипломної педагогічної освіти  розроблено план заходів: щодо удосконалення володіння державною мовою вчителями, які викладають у школах з румунською мовою навчання. Передбачено  проведення вебінарів, очних лекцій та консультацій, будуть організовані виїзні методичні студії, тощо. Інститут надаватиме методичні послуги, беручи  до уваги пропозиції шкіл. Проте, головним завданням кожного вчителя залишається самоосвітня діяльність. Заступник директора звернула особливу увагу слухачів онлайн-заходу на вкладку, яка розміщена на сайті ІППОЧО «Удосконалення рівня володіння державною мовою», де розміщено допоміжний матеріал для опанування української мови. 
Євгенія Квітень ознайомила учасників заходу з новими посібниками, довідниками та словниками, що сприятимуть удосконаленню володіння державною мовою. 
До обговорення даної проблеми долучилась Т.В. Мороз, влучно зазначивши, що вчитись правильному мовленню ніколи не пізно, досить актуальна та важлива тема, над якою треба плідно працювати. 
Про реалізацію в області інноваційної проектної діяльності на тему «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» та міжнародний досвід країн Європи, з упровадження мультилінгвальної освіти (за підсумками участі в Міжнародній школі з багатомовної освіти «Багатомовна і полікультурна освіта з метою інтеграції та сталого розвитку») ознайомила присутніх Ольга Остафій. 
Про досвід роботи і розробку спецкурсу «Методика вивчення української мови у полікультурному середовищі» поділилась Оксана Федунович-Швед. А про методику навчання учнів державної мови  в полікультурному середовищі, яка покликана покращити якість викладання для вчителів предметів природничо-математичного, суспільно-гуманітарного та художньо-естетичного напрямків поділилася міркуваннями Інна Черкез.
На завершення запрошені педагоги у студіях районів ОТГ висловили свої міркування щодо подальшої співпраці та вирішили ряд питань, що виникли в процесі роботи. Наступна онлайн-зустріч, що матиме практичне спрямування, відбудеться 30 травня.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше