Інформація
  • Переглядів: 688
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-05-2018, 12:51
17-05-2018, 12:51

Урочистості з нагоди Дня науки

Категорія: Новини / ВНЗ Буковини / Слайдер

На урочистій церемонії з нагоди Дня науки нагороджено почесними грамотами представників наукової еліти області. Відбулися   урочистості сьогодні, 17 травня 2018 року,  у Малій залі Чернівецької обласної адміністрації .
 
З професійним святом привітав присутніх Ігор Богатирець, заступник голови Чернівецької обласної адміністрації, який передав вітання від Олександра Фищука, голови Чернівецької обласної адміністрації.
 
«Науки є тою рушійною силою у розвитку людства. Без науки немає прогресу, успішної економіки, успішної держави. Чернівецька область завжди мала і має потужний науковий потенціал. Україна сьогодні обрала правильний вектор свого розвитку – на Захід, на світові методи побудови держави. Нехай будь-які негаразди обходять Ваші домівки. Успіхів Вам у роботі і нехай Господь пошле миру в наші домівки і миру в нашій державі», - зазначив посадовець.
 
«Щира подяка старшому поколінню за те, що віддаєте свій розум, часточку своїх знань молоді. Тому, що саме молодь буде продовжувати будувати нашу країну. Щоб далі рухались реформи, щоб далі рухалось життя мають бути наукові здобутки. Бажаю Вам здоров’я, наукових здобутків, сумлінних учнів, щоб Ваша праця була гідно оцінена, оскільки є однією з найважчих», - наголосила Інга Маковецька, перший заступник голови обласної ради.
 
«Сьогодні ми зібралась для того, щоб віддати шану нашим славним вченим. Саме наукова спільнота покликана створити технологічний інструментарій модернізації України, інтеграції нашої держави до європейського та світового простору як  рівноправного партнера. Я вірю, що ваша енергія і самовіддана праця забезпечить  нашій країні швидкий економічний розвиток і належне місце серед розвинених країн світу. Саме Ви, творча еліта, наповнюєте наше життя новими звершеннями та рішеннями, які є джерелом розвитку майбутнього нації. Хай невичерпне джерело оптимізму та енергії не залишає вас на тернистому шляху людської долі. Хай ще вагомішими будуть ваші успіхи і надбання у щоденній творчій праці на благо нашої держави», - звернулася до присутніх Ірина Ісопенко, заступник директора  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та передала вітання від Оксани Палійчук, директора  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
 
Dovdka-pro-naukovu-dyalnst-NA-SAYT.doc [156 Kb] (cкачувань: 3)

Фото

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2019 (119)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (176)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше