Інформація
  • Переглядів: 610
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-05-2018, 15:00
11-05-2018, 15:00

На Буковину завітала Марина Порошенко

Категорія: Новини / Слайдер

11 травня в Чернівецькій області з робочим візитом перебуває дружина Президента України Марина Порошенко. 
 Перша леді України разом з учнями Чернівецької гімназії №5, батьки яких є – учасниками АТО, заповнили сторінки «Книги Миру».

Чернівецька область стала 22 регіоном, діти якого долучилися до створення національного проекту «Книга миру». Проект завершиться до Дня незалежності України, де у Києві відбудеться урочиста її презентація.
«Я знаю, що ваша дитяча молитва та слова побажання, які ви тут написали – від щирого серця. Ця книга об’їздила Україну, була і за кордоном. Ми демонструємо, що ми за Мир. Ми пишаємось кожним із них, хто боронить нас, і ми молимося за них», – сказала Марина Порошенко.
Учні гімназії привітали Марину Анатоліївну з днем матері.
Марина Порошенко є головою Благодійного Фонду Порошенка та голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук підписали Меморандум про долучення Чернівецької області  до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України, а також підписано меморандум про співпрацю щодо створення мережі інклюзивно-ресурсних центрів між головою облдержадміністрації та головами районних державних адміністрацій.
«Чернівецька область доєдналася до проекту впровадження інклюзивної освіти в Україні. Цей проект працює в усіх прогресивних країнах світу. Він вже довів свою правильність цього шляху – так має розвиватися сучасна спільнота будь-якої країни. Суспільство має розвиватися толерантним, аби всі мешканці країни допомагали один одному, звертали увагу на проблеми своїх ближніх. Саме тому  Україна вибрала напрямок європейського розвитку, досить актуально, що інклюзивна освіта також має бути впроваджена в нашій державі», - наголосила Марина Порошенко.
Вона також зазначила, що в Чернівецькій області на сьогодні працюють 100 інклюзивних закладів освіти, у яких навчається 258 учнів з особливими освітніми потребами. У порівнянні з минулим роком, кількість  дітей збільшилась на 77 осіб, а закладів – на 32. Це говорить про те, що діти з особливими освітніми потребами соціалізуються, мають можливість навчатися та спілкуватися зі своїми однолітками.
 Для швидшого запровадження інклюзивного навчання в закладах освіти Чернівецької області, створення шкільного простору доступнішим для навчання дітей з особливим освітніми потребами, Марина Анатоліївна передала О. Фищуку типові проекти Медіатек та Ресурсної кімнати, які розроблені Фондом та рекомендовані Мінрегіонбудом, як невід’ємна частина нового освітнього простору в українських школах. На сьогодні в Україні в рамках децентралізації за цими проектами вже створено 125 приміщень Медіатек та 35 Ресурсних кімнат.

Також Марина Анатоліївна побувала у Чернівецькому Національному університеті ім. Юрія Федьковича де зустрілася з  матерями загиблих учасників АТО,та привітала їх з Днем матері.
Спільно з ними відвідала храм Трьох Святителів та помолилася за мир в Україні.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2019 (64)
Вересень 2019 (125)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше