» » » Нова українська школа – простір освітніх можливостей
Інформація
  • Переглядів: 1196
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-05-2018, 15:59
10-05-2018, 15:59

Нова українська школа – простір освітніх можливостей

Категорія: Новини / Слайдер / Нова українська школа

В рамках робочої поїздки заступника Міністра освіти та науки України Павла Хобзея триває нарада з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад,  об'єднаних територіальних громад.  

Привітала та представила поважних гостей Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Хобзей Павло, заступник Міністра освіти та науки України, зазначив про основні принципи та підходи Нової української школи.

«Сьогодні  основним питанням це є набір у 1-ий клас. Для нас важливо, щоб були єдині правила і процедури, яких потрібно дотримуватись.  Сьогодні перед нами стоїть ряд завдань, щоб ввійти в Нову українську школу.  Ми думали про опорних вчителів, тобто це ті, які будуть наставниками для інших. Потрібно мати мережеві підтримки в районах чи в ОТГ,  спільно вибудовувати мережі, коли вчитель опорного закладу буде допомагати вчителям інших шкіл. Для нас є  важливими школи з мовами національних меншин. Ми готуємо програму навчання для вчителів, які викладають українську мову в цих школах, де українська мова буде вивчатися як друга, а не як рідна. Це є цілком інші методики. Та програма для вчителів-предметників, які станом на 2025 рік мають володіти українською мовою. Планується плавний перехід. От в тих школах, де ми сьогодні були, жодного страху, боязні що це не можливо не було. Отже, в освітній реформі основним є питання вчителів та освітнього середовища», - підкреслив заступник Міністра освіти та науки України.
 
Про надання та розподіл освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та цільове їх використання наголосила Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше