» » » У Вищому професійно-художньому училищі №5 проведено квест – гру «Вибір є!»
Інформація
  • Переглядів: 467
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-04-2018, 17:13
25-04-2018, 17:13

У Вищому професійно-художньому училищі №5 проведено квест – гру «Вибір є!»

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

23.04.2018 в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з тебе» та з метою популяризації здорового способу життя і профілактики шкідливих звичок та ризикованої поведінки у Вищому професійно-художньому училищі №5 м. Чернівці була проведена квест – гра «Вибір є!».

У квесті взяли участь учні І курсу, які були поділені на 5 команд. Кожна команда повинна була пройти 5 різних станцій, де за виконання завдань учасники мали  набрати максимальну кількість балів. Домашнім завданням кожної команди було придумати назву, емблему та девіз. Після їх представлення почалася робота по станціях. 
 
На кожній станції учні  працювали по 8 хвилин. На першій  станції  « Допоможи іншому. Збережи здоров’я і життя.» учні спілкувались з медпрацівником училища та  мали можливість ознайомитись з алгоритмами надання  першої  допомоги при ознаках передозування наркотичними речовинами.
На другій станції «Про наркотики та наркотичну залежність: питання та відповіді» учасники надавали відповіді на питання, що стосуються проблеми підліткової наркоманії, особливості впливу психоактивних речовин на здоров’я людини.
 
На третій станції  «Здорове тіло – ясний розум» учні виконували фізичні вправи (руханки) називаючи причини вживання молоддю наркотичних речовин та набували навичок як сказати «НІ», коли їм пропонують наркотики.
 
На 4 станцї  «Валіза лікаря» командам були запропоновані ситуації ризикованої поведінки однолітків та шляхи їх вирішення.
 
На 5 станції « Колаж Здоров’я» учні створювали колаж на тему здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок і презентували його.
Команди також привітали найкращих спортсменів училища, які поділилися з присутніми своїми досягненнями у спорті та досвідом ведення здорового способу життя. Учасників гри підтримали учні другого курсу музичними номерами та флешмобом.
 
Наприкінці заходу були підведені підсумки та визначені переможці.Головою журі був головний спеціаліст Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Ткач Вадим Анатолійович, який нагородив команди.

Довідково.  Захід проводився за підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше