» » » У Чернівецькій області започатковано роботу Школи професійного зростання
Інформація
  • Переглядів: 556
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-04-2018, 17:19
19-04-2018, 17:19

У Чернівецькій області започатковано роботу Школи професійного зростання

Категорія: Новини / ІППОЧО / Нова українська школа

19 квітня працівниками Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області започатковано роботу Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи.

«Проблеми управління актуальні для всіх освітніх установ. Від управлінської компетентності залежить і модернізація управлінської діяльності. Розуміння цієї проблеми має привести до визначення стратегії підвищення управлінської компетентності на регіональному рівні», – переконані організатори Школи професійного зростання, і саме тому навчальне заняття було детально розплановане та поділене на чотири модулі: інформаційно-теоретичний, практичний, тренінговий та підсумковий.

«Означити багатогранне значення НУШ неможливо, але для нас важливо знайти своє місце у формулі, яку задала концепція Нової української школи», – зазначив у своєму вітанні Григорій Іванович Білянін, директор Інституту післядипломної  педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук. – Побачити це місце, знайти себе та зрозуміти, що від нас з вами залежить її реалізація цієї концепції. Ми повинні з вами побудувати інноваційний шлях розвитку системи області».

Під час інформаційно-теоретичного модуля Галина Іванівна Артименко, методист НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО, керівник Школи професійного зростання, ознайомила присутніх з нормативно-методичним кейсом заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи, закцентувавши увагу управлінців на змінах, що відбулися в законодавстві.

Практичний модуль засідання розпочався з діагностики професійної майстерності заступника директора, яку провела Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО. Наталія Констянтинівна зосередила увагу присутніх на практичних засадах роботи управлінців, запевнила заступників, що така форма роботи, насамперед, передбачає обмін досвідом. «Сьогоднішнє засідання – це перша ластівка в підготовці до роботи керівника в розрізі змін, що чекатимуть у вересні 2018 року».

Учасники тренінгу «Формування ключових компетентностей педагога як складова підвищення професійної майстерності» ознайомилися з трендами освітнього менеджменту в контексті розбудови Нової української школи. Ірина Корнеліївна Унгурян, доцент кафедри педагогіки, психології і теорії управління освітою ІППОЧО, кандидат педагогічних наук, та Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО, спрямували роботу тренінгу на спонукання до особистісного зростання заступників, їхнього прагнення змінювати власні ментальні моделі, формувати спільне бачення, організовувати командне навчання. Активні форми діяльності сприяли ефективному опануванню компетентнісного підходу до навчання та сприятимуть успішній реалізації концепції Нової української школи. 
У результаті роботи учасники подали пропозиції щодо подальшої діяльності Школи.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше