Інформація
  • Переглядів: 273
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-04-2018, 11:47
4-04-2018, 11:47

Освіта без бар’єрів

Категорія: Новини / Стрічка / Інклюзивна освіта

Команда Чернівецької області взяла участь триденному спеціалізованому тренінгу для працівників освітянської сфери «Інклюзивний простір. Практичні кроки» Благодійного Фонду Порошенка з питань організації роботи Інклюзивно-ресурсних центрів, який проходить на базі Запорізької області.  Нашу область представляють 12 тренерів.

На навчальні тренінги завітала дружина Президента України Марина Порошенко,  яка відкрила Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект». Учасниками конференції були педагоги із Кіровоградської, Чернівецької та Херсонської областей.

Звертаючись до освітян та науковців, Марина Порошенко відзначила, що сьогодні в державі успішно проводиться реформа освіти, завдяки якій створюється новий освітній простір рівних можливостей для всіх дітей України без винятку. І одним із етапів цієї реформи є створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів.

«Для ефективної роботи Інклюзивно-ресурсні центри будуть використовувати сучасні міжнародні тести для оцінки навчальних здібностей дітей. Це сприятиме запровадженню більш нових та прогресивних підходів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами», - наголосила Дружина Президента.

У ході всеукраїнської конференції відбулася презентація автоматизованої системи підтримки діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів. Освітяни переконані, що автоматизована інформаційна система підтримки діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів дозволить підвищити якість освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами та сприятиме ефективному використанню державної субвенції на підтримку таких учнів за принципом «гроші за дитиною».

Ще однією з позитивних новин для освітян стало запровадження окремої ставки асистента вчителя на кожен інклюзивний клас.

Нагадуємо, що Запорізьку область було обрано пілотним регіоном і саме тут з 02.04 по 04.04  тривають навчальні тренінги з розвитку інклюзивної освіти.
 
Фото
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Травень 2019 (146)
Квітень 2019 (137)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше