» » » Засідання науково-методичної ради Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 485
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-03-2018, 12:22
21-03-2018, 12:22

Засідання науково-методичної ради Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

Категорія: Новини / ІППОЧО

Сьогодні, 21 березня 2018 року,під головуванням Григорія Івановича Біляніна, директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, відбулося засідання науково-методичної ради на базі Інституту.Григорій Іванович відкрив науково-методичну раду вітальним словом.
Також до виступу долучилася Тамара Степанівна Богачик, заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи, яка ознайомила з порядком денним та окреслила актуальні питання для розгляду на засіданні науково-методичної ради. Зокрема, було розглянуто:
1. «Науково-методичний супровід забезпечення підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО».
(Є. Д. Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін; В. М. Рибчинський, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін; С. М. Куриш, завідувач НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин).
2. «Про хід підготовки педагогів щодо впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти в Чернівецькій області». (М. М. Одинак, завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти; І. К. Унгурян, доцент кафедри педагогіки, психології та управління освітою).
3. «Про узагальнення досвіду Л. М. Гаврилюка,учителя інформатики Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району з проблеми «Упровадження в освітній процес мережевих технологій на основі відкритого програмного забезпечення».
(М. Г. Бабій, методист  НМЦ природничо-математичних дисциплін;).
4. «Про узагальнення досвіду роботи Г. О. Жук, учителя-методиста Чернівецької ЗОШ №20, з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури». (Є. Д. Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін).
Наталя Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб, підвела підсумки розглянутих та затверджених питань.
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше