Інформація
  • Переглядів: 542
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2018, 20:45
22-03-2018, 20:45

Ми покращимо комунікацію з громадськістю!

Категорія: Новини / Стрічка

Як комунікувати з громадськістю, відчувати що хочуть знати та що потрібно суспільству? На ці та безліч інших запитань відповідали радник Міністра освіти і науки України Іванна Коберник та тренер зі стратегічних та антикризових комунікацій Катерина Краснова, які провели сьогодні, 22 березня 2018 року, навчальний тренінг «Стратегічні комунікації. Від інформування до діалогу»
 
Відвідали тренінг близько 50 учасників з усіх куточків області. Це  керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, відповідальні за інформаційні сайти різних установ. Вони  мали змогу побачити свої проблеми, недоліки та практиці спробувати втілити нові підходи інформування суспільства, враховуючи виклики ХХІ століття.
 
«Наша робота спрямована на те, щоб змінити ваше мислення про те, як справлятися з викликами, як зробити вашу щоденну роботу простішою, якщо ви зміните своє мислення і свій спосіб дій. Як зробити так, щоб суспільство знало про ту корисну і суспільну роботу яку ви робите?  Крім цього, комунікація і доведення громаді, що ваша робота важлива. Ми хочемо Вам дати знання і ті практичні інструменти, які ви вже завтра, за бажанням, зможете використовувати в своїй роботі», - підкреслила радник Міністра освіти і науки України.
 
Ми усвідомлюємо, що в інформаційному суспільстві бути ефективним можна лише за умови готовності до системного діалогу: простого, справедливого та  результативного.

Ми впевнені, що Ви наповнилися ідеями, креативністю і вже завтра почнете зміни – від інформування до діалогу!

Довідково. Відбувся тренінг  на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини». Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Чернівецький центр розвитку місцевого самоврядування, Департамент освіти і науки облдержадміністрації.
 
Фотозвіт

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше