» » » Ніхто тобі не друг, ніхто тобі не ворог! Але кожна людина тобі – Великий Учитель!
Інформація
  • Переглядів: 629
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-03-2018, 16:16
16-03-2018, 16:16

Ніхто тобі не друг, ніхто тобі не ворог! Але кожна людина тобі – Великий Учитель!

Категорія: Новини / ІППОЧО

Основний зміст та специфіку всіх сторін розвитку (фізичного, розумового, морального, соціального) у підлітковому віці визначає перехід від дитинства до дорослості. У всіх напрямках відбувається становлення якісних новоутворень внаслідок перебудови організму, трансформації взаємин з дорослими та однолітками, освоєння нових способів соціальної взаємодії, змісту морально-етичних норм, розвитку самосвідомості, інтересів, пізнавальної та учбової діяльності.
Причини кризи підліткового віку пояснюються психологами по-різному. Тому саме на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області було проведено засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування на тему «Криза підліткового віку: соціально-психологічна допомога у формуванні позитивної Я-концепції».
Модератором методичної студії була Діана Романовська, завідувач НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО ЧО, науковий керівник МС, яка розповіла про «Інтерактивне коло мотивування з елементами методичного екскурсу: «Ефективні техніки, технології з формування позитивної Я-концепції учнів в освітньому закладі» (з власного досвіду, відповідно до плану роботи на 2017/2018 н.р.)
Психологічний тренінг складався з двох модулів, якими координувала Тетяна Миколаївна: 
1.Поняття «Я-концепції» та її особливості у підлітковому віці. Позитивна «Я-концепція» в основних ідеях та теоріях транзакційного аналізу. Вправа «Підліток на педраді».
2.Особливості підліткового віку в теорії ТА. Особливості виховання на стадії ідентифікації, сексуальності та відокремлення. Вправа «4 стилі виховання».
На завершення засідання методичної студії Діана Романовська та тетяна Барабащук підвели підсумки та ухвалили певні рекомендації. 
 
Фотозвіт

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше