Інформація
  • Переглядів: 1158
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-03-2018, 14:15
15-03-2018, 14:15

Земля – наш спільний дім

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

«... Ми всі несемося вдалину на одній і тій
же планеті - ми екіпаж одного корабля»

                 Антуан де Сент-Екзюпері

Ми живемо на планеті Земля, і не випадково її головне багатство співзвучно з назвою. Земля - наш дім, земля - наша годувальниця. Рідна земля, Батьківщина - місце, де людина народилася, яке назавжди залишиться дорогим для неї. Люди зобов'язані піклуватися про збереження природи на нашій планеті тому, що це через нас відбуваються негативні зміни в навколишньому середовищі.
Саме з метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, формування екологічної культури учнівської молоді, виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв’язань екологічних проблем 14 березня 2018 року  відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу агітаційних колективів «Земля-наш спільний дім». Підготовку та організацію заходу здійснив комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».
Учасниками конкурсу стали 13 колективів – переможців районних етапів Конкурсу, в тому числі і команди, що представляли об?єднані територіальні громади області.
Тема конкурсу цього року: «Раціональне природокористування». Термін «природокористування» було запропоновано у 1969 році для об?єднання різних окремих видів природокористування (лісокористування, землекористування, водокористування та інші) та переходу на новий рівень розгляду взаємовідносин «суспільство — природа». Термін дозволяв обговорювати безліч проблем, пов'язаних з нераціональним використанням природних ресурсів, їх охороною, відновленням тощо.
Сучасний етап розвитку людського суспільства часто називають постіндустріальним, для якого характерне раціональне використання природних ресурсів, відмова від використання невідновлюваних джерел енергії, використання «зелених» технологій у всіх виробничих сферах. Інноваційні технології дозволять зберегти природу та її біосферні, життєзабезпечуючі, сировинні та естетичні ресурси для майбутніх поколінь.
Буковинські агітбригади, такі як «Терра плюс»Кельменецького районного дитячо-юнацького центру та «Екіпаж» Сторожинецької районної гімназії  продемонстрували достатній виконавський рівень, чітко, лаконічно і цікаво презентували роботу свого колективу, в повній мірі творчо розкрили тематику конкурсу, частина колективів («Екоюнь» Глибоцького району, «Еколог» Заставнівського району) вирізнялися оригінальністю художнього оформлення, артистизмом, змістовним висвітленням проблеми. Також колективи висвітлили пропагандистську роботу з проблем раціонального природокористування в Україні, практичну природоохоронну роботу  учнівських та педагогічних  колективів.
Після завершення виступів, журі попередньо підвело підсумки конкурсу:
 1.Визнати володарем «Гран-прі» ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» та нагородити дипломом Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації: 
-агітаційний колектив «Терра плюс» Кельменецького районного дитячо-юнацького центру (керівники: Підкова Наталя Прокопівна, Хоменко Людмила Василівна).
2.Визнати переможцем ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» та нагородити дипломом Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації за зайняте  І місце: 
-агітаційний колектив «Екіпаж» Сторожинецької районної гімназії (керівник Токарюк Валентина Анатоліївна).
3.Визнати призерами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» та нагородити дипломами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації за
3.1. ІІ місце:
- агітаційний колектив «Еколог» Репужинецького НВК Заставнівського району (керівник Копчук О.П.);
- агітаційний колектив «Екоюнь» Старововчинецького ліцею Глибоцького району (керівник Сидотяк Тетяна Дмитрівна).
3.2. ІІІ місце:
- агітаційний колектив «Ноосфера» Ломачинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокирянського району (керівники: Євань Надія Миколаївна, МАланчук Анастасія Михайлівна);
- агітаційний колектив «Екологічний патруль» Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 37 (керівник Боднарюк Оксана Тарасівна);
- агітаційний колектив «Спалах» Новодністровської гімназії (керівник Гнатюк Світлана Миколаївна).
4.Визнати лауреатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» та нагородити дипломами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації в спеціальних номінаціях:
4.1. «Оригінальність художнього оформлення виступу»:
-агітаційний колектив «Вартові природи» Дубовецького ЗЗСО І-ІІ ступенів Кіцманського району (керівник Либюк Наталія Петрівна);
4.2. «Креативний підхід до висвітлення тематики»:
-агітаційний колектив «Гармонія» Куликівського НВК Герцаївського району (керівники: Кіцук Тетяна Михайлівна, Тодерян Анжеліка Іванівна);
4.3. «Колоритне розкриття тематики конкурсу»:
- агітаційний колектив «Оберіг» КПНЗ «Центр позашкілля Сокирянської міської ради» Сокирянського району (керівник Н.Чумак).
5.Клопотати перед Управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації про нагородження грамотами за вагомий внесок у еколого-просвітницьку роботу, збереження навколишнього природного середовища та активну участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» у номінації «Найактивніша природоохоронна діяльність»:
-агітаційний колектив «Паросток» Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (керівник Захарова Лариса Віталіївна);
агітаційний колектив «Земляни» Новоселицького районного ліцею (керівник Лупу Наталія Іванівна);
- агітаційний колектив «Дивосвіт» НВК Берегометська гімназія Вижницького району (керівник Граб Валентина Дмитрівна).
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (100)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше