» » » Нова українська школа – це новий зміст освіти, нова методика навчання та нове освітнє середовище
Інформація
  • Переглядів: 902
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-03-2018, 12:53
14-03-2018, 12:53

Нова українська школа – це новий зміст освіти, нова методика навчання та нове освітнє середовище

Категорія: Новини / Слайдер / Нова українська школа

1 вересня 2018 року всі першокласники підуть вже в Нову українську школу та навчатимуться в новому освітньому середовищі, на яке у Держбюджеті закладено близько 1 млрд грн. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час робочої поїздки на Дніпропетровщину. 
В рамках поїздки було проведено нараду з освітянами, які завітали з усіх регіонів України. В засіданні взяла участь і Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
 «Уже цьогоріч всі першокласники мають навчатися за новим стандартом. Акцент – на компетенціях і цінностях учнів. Це й інші методики, які передбачають новітнє обладнання, і навчання вчителів, – наголосив Павло Хобзей. – Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної дитини. Нова українська школа має прийти у кожний навчальний заклад незалежно від його розташування». 
Забезпечення першокласників підручниками – один з пріоритетів Міністерства освіти і науки України, додав він.
«У квітні будуть подані оригінал-макети підручників. Влітку розпочнеться серійний друк. Для нас головне – щоб книжки були готові до 1 вересня», – зазначив заступник міністра. 
Серце змін – вчитель. Новими методиками будуть озброєні 22 тисячі українських викладачів початкової школи. Наразі вони проходять підвищення кваліфікації.
«Якщо вчитель не зміниться, нової української школи не буде. Програма навчання вчителів складається з двох частин – очної і дистанційної. Спочатку ми підготували тренерів – тепер вони передають знання вчителям на місцях. Крім того, європейські партнери допомогли підготувати тренерів, які навчатимуть в регіонах викладачів англійської, німецької і французької мов», – акцентував Павло Хобзей. 
 
Нагадуємо, що в Чернівецькій області Новий державний стандарт пілотують 4 заклади освіти, а також визначено тренерів, які здійснюватимуть підготовку вчителів початкових класів.
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (13)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше