» » » Формуємо новий освітній простір, орієнтований на майбутнє!
Інформація
  • Переглядів: 1109
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-03-2018, 17:50
5-03-2018, 17:50

Формуємо новий освітній простір, орієнтований на майбутнє!

Категорія: Новини / Слайдер / Нова українська школа

Новий освітній простір – нова вимога та пріоритетне завдання сьогодення. Ці та інші питання розглядалися сьогодні, 5 березня 2018 року, на  нараді з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад на базі Багатопрофільного ліцею  для обдарованих дітей під керівництвом Оксани Палійчук, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Марія Гринчук, начальник відділу економіки, бухгалтерського обліку та звіту Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, закцентувала увагу на  цільовому використанні коштів освітньої субвенції відповідно до розпорядження КМУ від 18.12.2017 № 929-р «Про розподіл нерозподілених видатків освітньої субвенції для територій Донецької та Луганської областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, у 2017 році».
Надія Періус, заступник директора – начальник управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, наголосила на створенні нового освітнього простору в закладах освіти та продемонструвала впровадження нового освітнього простору в закладах освіти Чернівецької області.
Про проведення конкурсного відбору проектів підручників підручників для 1 та 10 класів в закладах освіти області зазначив Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
З питанням про розвиток мережі інклюзивно-ресурсних центрів в області виступила Оксана Гринюк, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Світлана Микитюк,  директор навчально-методичного центру професійної технічної освіти у Чернівецькій області, звернула увагу на процедуру отримання закладами дошкільної, загальної середньої освіти ліцензій та подання заяв.
Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, зазначила про організацію проведення обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» у 2018 році,  наголосила на деяких змінах,а саме проведення конкурсу на кращий розпис традиційної писанки.
Конкурс «Історія моєї школи»: алгоритм проведення та критерії оцінювання – Тамара Богачик, заступник директора ІППО з науково-методичної роботи.
 

Фотозвіт
а також тут ви можете переглянути створення нового освітнього простору в Багатопрофільному ліцеї  для обдарованих дітей.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Березень 2019 (149)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (175)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше