» » » Буковинські педагоги зустрілися з Олександром Авраменком
Інформація
  • Переглядів: 710
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-03-2018, 16:45
2-03-2018, 16:45

Буковинські педагоги зустрілися з Олександром Авраменком

Категорія: Новини / Стрічка

2 березня 2018 року в приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулася творча зустріч із Олександром Миколайовичем Авраменком, відомим мовознавцем та автором численних методичних розробок. У заході взяли участь вчителі-філологи з усієї області.
Олександр Авраменко – педагог, мовознавець, теле- та радіоведучий, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТР «КПІ». Очолює робочу групу з розробки програм ЗНО з української мови та літератури. Упорядник посібників для державної підсумкової атестації, автор унікального самовчителя «Українська за 20 уроків» (2014). З 2015 року веде мовну рубрику «Експрес-урок» на телеканалі «1+1».
Автор багатьох практичних посібників з культури української мови, зокрема бестселера «100 експрес-уроків українською», їздить з лекціями всією країною та розповідає, як розмовляти правильною та чистою мовою. У Чернівцях захід допомагали організувати працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
Під час сьогоднішньої зустрічі з педагогами Олександр Авраменко розповів про проблеми вивчення української мови в школі та те, які ризики можуть виникнути під час складання учнями ЗНО та ДПА. Мовознавець дав колегам методичні поради щодо того, як наблизити уроки мови та літератури до реалій повсякденного життя, зацікавити школярів вивченням сучасної української  літературної мови, а також наголосив, що навчати спілкуватися чистою українською мову та пропагувати таке спілкування потрібно не лише в рамках освітнього процесу, а й поза межами школи щодня і щохвилини.
Учителі із захопленням слухали всі рекомендації Олександра Миколайовича, а наприкінці заходу мали змогу поставити йому запитання та обговорити методичні проблеми, які виникають під час їхньої педагогічної роботи. Зустріч пройшла плідно й успішно та подарувала учасникам приємні враження й нові ідеї для вдосконалення шкільної освіти.
Також Євгенія Дмитрівна Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО, вручила гостеві сувенір від організаторів заходу.
 
Фотозвіт

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Березень 2019 (136)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (175)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше