» » » Академічна доброчесність - інструмент підвищення престижу вищої освіти
Інформація
  • Переглядів: 809
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-03-2018, 12:50
1-03-2018, 12:50

Академічна доброчесність - інструмент підвищення престижу вищої освіти

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області / Слайдер

Сьогодні, 1 березня 2018 року, у палаці «Академічний» Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» стартувала III Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Академічна доброчесність як чинник формування громадянського суспільства», у відкритті якої взяла участь Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

«Доброчесність – слово, в якому глибокий зміст, частота тілесна і духовна. Ми готуємось до одного з найбільших свят – Великодня.  В ці дні, говорячи про доброчесність, сподіваюся, що ви спроектуєте її на своє життя, поділитесь ідеями, побачите проблеми не тільки студентського суспільства, будете торкатися і проблем глобальних, проблем України. Ми на вас сподіваємось, бо  без вас ми нічого не виправимо. Якщо учень активний в школі і формує себе як впевнену сильну особистість, вчиться відстоювати свої життєві цінності, то студент, який вже здобуває професію, який бачить основні завдання, громадську позицію -  це вже непереборна сила, яка ставши фахівцем, буде формувати політику не тільки окремої галузі, а України загалом. Тож нехай ці дні будуть плідними на хороші ідеї, заражайте один одного вірою в майбутнє, підсилюйте надію, любов, відданість справі і ідеї, нехай в цьому вам допоможе Бог», - зазначила Оксана Михайлівна.
 
Секційні засідання працювали відповідно за темами: система ціннісних орієнтацій сучасної студентської молоді в умовах трансформації суспільства; участь органів студентського самоврядування у реалізації принципів академічної доброчесності; роль волонтерства в освітньо-науковому просторі та його значення для формування громадянського суспільства; доброчесність як основа сталого розвитку суспільства (історія, політологія, культурологія); формування мотивації до обраного фаху в системі органів студентського самоврядування.
 
Довідково: III Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Академічна доброчесність як чинник формування громадянського суспільства» буде проходити 1-2 березня 2018 року згідно програми конференції. В конференції взяли участь представники всіх ВНЗ Чернівців, а також представники студентського самоврядування навчальних закладів з Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Одеської, Івано-Франківської та Вінницької областей.
 
Фотозвіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше