» » » Завершилися фінальні випробування конкурсу «Учитель року»
Інформація
  • Переглядів: 774
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-02-2018, 15:52
21-02-2018, 15:52

Завершилися фінальні випробування конкурсу «Учитель року»

Категорія: Новини / Стрічка / Учитель року

Сьогодні відбулися фінальні випробування ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». Журі оцінювало професійні знання предметів і методики їх викладання, професійні якості вчителів, уміння працювати з дітьми. Саме це конкурсне випробування дало змогу оцінити передовий досвід, який визначатиме перспективу вітчизняної педагогіки Нової української школи.
Педагоги-конкурсанти провели конкурсні уроки на базі освітніх закладів області, зокрема Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей, Чернівецького педагогічного коледжу ЧНУ імені Ю. Федьковича та Драчинського ЗНЗ Кіцманського району. 
Під час випробування «Урок» педагоги української мови та літератури нагадали присутнім, що сьогодні особливий день – Міжнародний день рідної мови. Філологи мали нагоду виявити високий рівень професійної компетентності у наступних темах: «Односкладні та неповні речення. Тренувальні вправи» (узагальнення перед контрольною роботою у 8 класі), «Розряди прислівників», 7 клас. На уроці української літератури у 9 класі вчитель працювала над темою «Національна проблематика періоду «Трьох літ». Поема («комедія») «Сон» і тогочасна суспільно-політична дійсність. Композиційний прийом «сну» у творі». 
У номінації «Фізика» педагоги розкривали особливості «Закону термодинаміки», 10 клас. 
У номінації «Учитель предметів духовно-морального спрямування» конкурсанти працювали над темами: «Служіння як відповідь на покликання» (5-А клас); «Універсальний моральний закон» (6 клас); «Усвідомлення відповідальності за долю народу» (7 клас). Також було проведено факультативне заняття на тему «Служіння як відповідь на покликання» у 5-Б класі. 
Конкурсанти номінації «Фізична культура» провели уроки з тем «Методика навчання подвійному кроку в баскетболі з використанням інноваційних методів» (7 клас, 9 клас); «Методика навчання технічних прийомів у футболі з використанням інноваційних методів» (7 клас).
Учителі німецької мови працювали у 10-их та 11-их класах за обраними темами: «Was sind moderne Kommunikationsmittel?», «Die Ukraine stellt sich vor» та «?sterreich – ein Land im Herzen Europas».

«Учитель року-2018» – це конкурс, який сприяє творчим пошукам, удосконаленню фахової майстерності вчителя. З нетерпінням чекаємо результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». Нехай переможе сильніший!

Фотозвіт

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше