» » » Мистецька освіта в регіоні стала предметом обговорення учасників V регіональної науково-практичної конференції у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка
Інформація
  • Переглядів: 541
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-02-2018, 16:39
12-02-2018, 16:39

Мистецька освіта в регіоні стала предметом обговорення учасників V регіональної науково-практичної конференції у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області / Художньо-естетичне виховання

8 лютого 2018 року у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка відбулася V регіональна науково-практична конференція «Мистецька освіта в регіоні: традиції, сучасність, перспективи». Учасниками засідання були: викладачі, роботодавці, вчителі, мистецтвознавці, студенти.
Мета конференції – обговорити та прийняти рішення з проблеми комплексного характеру; загальнокультурного та професійного рівня розвитку фахівця, теоретичних та методичних засад неперервної мистецької освіти в регіоні.
Робота була спрямована в таких тематичних напрямах:
1.Мистецька освіта в регіоні.
2.Філософський аспект мистецької освіти.
3.Гуманізація мистецької освіти.
4.Формування морально-естетичних цінностей засобами мистецтва.
5.Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
6.Інтеграція в системі мистецької освіти.
7.Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
8.Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних  освітніх технологій;теоретичні та методичні аспекти.
9.Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
10.Естетичні засади виховання та розвитку творчо-обдарованих студентів у мистецькій освіті.
З вітальним словом виступив Роман Гаврилюк, директор Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка. Він зазначив актуальність та своєчасність проведення конференції на дану тематику та побажав плідної праці.
Зустріч відбулася у дружньому діалозі науковців, викладачів, вчителів, студентів, в результаті якого здійснено значні кроки в дослідженні засад розвитку мистецької освіти в регіоні.
Результатом роботи став обмін практичними і теоретичними напрацюваннями учасників конференції в галузі мистецької освіти.
Було обговорено багато складних і важливих питань, кожна доповідь викликала жваву дискусію. Завершив конференцію директор коледжу, звернувшись до всіх учасників конференції зі словами подяки за участь, цікаву та плідну співпрацю.
Обмін досвідом, думками, аналіз процесів та проблем в мистецькій освіті, подальшу роль коледжів в системі освіти України, працевлаштування випускників, їх підготовка до професійної діяльності, надали можливість присутнім на науково-практичній конференції «Мистецька освіта в регіоні: традиції, сучасність, перспективи» напрацювати та схвалити рекомендації.
За результатами конференції буде опубліковано збірник тез доповідей та статті в фахових мистецьких виданнях.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше