» » » Регіональна експертна рада з ліцензування та атестації освітньої діяльності
Інформація
  • Переглядів: 2926
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-09-2011, 10:29
30-09-2011, 10:29

Регіональна експертна рада з ліцензування та атестації освітньої діяльності

Категорія: Навігація / Новини

28 вересня 2011 року відбулося 81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності під головуванням начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайла Йозефовича Бауера.
Члени Ради розглянули матеріали 25 закладів, з них 1 заклад на право здійснення освітніх послуг за рівнем вимог до дошкільної освіти, 2 заклади - за рівнем вимог до повної загальної середньої освіти, 1 заклад – на здійснення освітніх послуг за рівнем вимог до професійної підготовки кваліфікованих робітників та 21 заклад щодо атестації за заявленими статусами.
Рішенням Регіональної експертної ради повторно надано ліцензії Філії «Дністровська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» (для дошкільного навчального закладу «Теремок») (в.о. директора Москалюк В.М., завідувач Болокан Ю.І.) терміном на 5 років для здійснення освітньої діяльності за рівнем вимог до дошкільної освіти, вищому навчальному закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (для структурного підрозділу Сторожинецького коледжу ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна») (директор Горюк П.Д.), Чернівецькому вищому професійному училищу радіоелектроніки (директор Одайський С.І.) для здійснення освітньої діяльності за рівнем вимог до повної загальної середньої освіти (термін на 5 років).
Регіональною експертною радою затверджено висновки експертів, які проводили ліцензійну експертизу на право здійснення професійної підготовки та прийняли рішення пропонувати Державній акредитаційній комісії України надати ліцензію терміном на 3 роки Державному професійно-технічному навчальному закладу «Чернівецький професійний будівельний ліцей» (директор Попадюк І.Д.) на право здійснення освітніх послуг за напрямком надання професійно-технічної освіти з професій: «Монтажник санітарно-технічного устаткування», «Монтажник систем утеплення будівель».
За наслідками розгляду атестаційних справ, співбесід з директорами загальноосвітніх та завідуючими дошкільних навчальних закладів, директорами навчально-виховних комплексів за поданнями відділів освіти Глибоцької, Новоселицької, Путильської, Заставнівської, Кельменецької, Сторожинецької районних державних адміністрацій визнано атестованими за заявленим статусом 12 загальноосвітніх навчальних закладів. З них 10 – на достатньому рівні (Самаковську загальноосвітню школу I-III ст. Путильського району, середні загальноосвітні школи I-III ст. сіл Подвір’ївка та Новоселиця, середню загальноосвітню школу I-II ст. с.Бурдюг Кельменецького району, Чудейську №3, Дібрівську, Комарівську загальноосвітні школи I-II ст. Сторожинецького району, Заставнівську загальноосвітню школу I-III ст., Тарашанську I-III ст., Слобідську I-II ст. загальноосвітні школи Глибоцького району) та 2 - на середньому рівні (Становецьку загальноосвітню школу I-III ст. Глибоцького району, Старобросковецьку загальноосвітню школу I-II ст. Сторожинецького району); 6 дошкільних навчальних закладів на достатньому рівні (дошкільні навчальні заклади сіл Подвір’ївка, Михайлівка, Путрине Кельменецького району, Рокитнянський дошкільний навчальний заклад «Мугурел» Новоселицького району, Давидівський дошкільний навчальний заклад «Колобок», Великокучурівський дошкільний навчальний заклад загального розвитку «Малятко» Сторожинецького району); 3 навчально-виховних комплекси на достатньому рівні (Яблунівський, Василівський, Васловівський навчально-виховні комплекси Заставнівського району).
Взято під контроль Регіональною експертною радою виконання заходів із удосконалення діяльності та усунення недоліків у ряді атестованих закладів, інформація щодо реалізації яких буде надана відділами освіти Глибоцької, Новоселицької, Путильської, Заставнівської, Кельменецької, Сторожинецької райдержадміністрацій і заслухана через рік.
Радою підтримано клопотання начальника відділу освіти Глибоцької районної державної адміністрації про перенесення атестації з 2011 на 2012 рік Тереблеченської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. Глибоцької районної ради у зв’язку з реорганізацією закладу в Тереблеченську загальноосвітню школу №1 І-ІІІ ст. Глибоцької районної ради.
Члени Регіональної експертної ради заслухали інформацію Швеця А.Ф. (заступника Голови Регіональної експертної ради) та Сідора В.І. (директора ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту») щодо листа державного териториально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» про відкликання замовлення 2009-2011 років на підготовку провідників, приймоздавачів, касирів товарних (вантажних) у зв’язку з відсутністю вакантних місць і неможливістю подальшого працевлаштування учнів за вищезазначеними професіями. Для вирішення питання запропоновано переорієнтувати учнів Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту, підготувати матеріали для отримання ліцензії на право здійснення освітніх послуг за рівнем вимог до професійної підготовки кваліфікованих робітників за професіями, в яких на сьогоднішній день існує потреба.
Регіональною експертною радою з ліцензування та атестації освітньої діяльності №81 було вирішено: рекомендувати начальникам відділів освіти Кельменецької районної державної адміністрації Мартинюк Л.І. та Сторожинецької районної державної адміністрації Багрію В.І. вжити заходи щодо забезпечення фахової освіти працівників дошкільних навчальних закладів та приведення у відповідність назв навчальних закладів у матеріалах атестаційних справ (до норм чинного законодавства); рекомендувати начальнику відділу освіти Сторожинецької районної державної адміністрації Багрію В.І. організувати роботу щодо передачі дошкільних навчальних закладів району на баланс відділу освіти райдержадміністрації.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше