» » » «Виховання у молоді почуття патріотизму і поваги до ветеранів»
Інформація
  • Переглядів: 2070
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-09-2011, 16:33
29-09-2011, 16:33

«Виховання у молоді почуття патріотизму і поваги до ветеранів»

Категорія: Навігація / Новини

29 вересня 2011 року в залі засідань Чернівецької ОДА, з нагоди Дня ветерана, відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва та заступника голови обласної ради Валентина Маніліча з активом обласної організації ветеранів України.
Також, у заходів взяв участь начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер.
За словами Михайла Йозефовича, з метою виховання у молоді почуття патріотизму і поваги до ветеранів та донесення об'єктивної інформації про події Великої Вітчизняної війни Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації розроблені заходи щодо відзначення 66 річниці пам'ятних дат Великої Вітчизняної війни у навчальних закладах області.
Варто зазначити, що силами молоді впорядковано 650 могил, пам’ятних знаків, обелісків, пам’ятників.
В рамках волонтерського руху „Діти – ветеранам”, проводяться акції „Милосердя”, в ході яких надається адресна допомога продуктами харчування, побутовими товарами першої необхідності, проводяться посильні польові роботи.
З нагоди відзначення Дня Перемоги у всіх навчальних закладах проведено 6 травня 2011 року єдиний урок «Безсмертний подвиг народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
5 травня 2011 року відбувся автопробіг по містах і селах Вижницького району, організований Чернівецькою обласною організацією ТСО України.
Активізовано пошукову історико-краєзнавчу роботу членів учнівських наукових товариств, туристсько-краєзнавчих та історичних гуртків щодо збору матеріалів, пов’язаних з подіями Великої Вітчизняної війни на території своїх населених пунктів, участі в них членів родин.
У навчальних закладах пройшли конкурси малюнків „Я голосую за мир”, „Ні – війні”, „Перед ім’ям твоїм схиляюсь”, конкурси патріотичної пісні, на краще виконання поетичного твору про війну.
У шкільних бібліотеках організовуються книжково-ілюстративні виставки „Велика Вітчизняна війна”, „Буковина у роки II світової війни”, „Велич народного подвигу”, хронікально-документальної літератури «Суворою мовою документів».
У професійно-технічних навчальних закладах області Щороку відбувається благодійна акція «Милосердя». Створено учнівські волонтерські загони, які надають допомогу ветеранам профтехосвіти, Великої Вітчизняної війни у вигляді благоустрою прибудинкових територій, надання допомоги у здійсненні ремонтних робіт під'їздів, квартир (побілка), робіт по господарству, надання перукарських та швейних послуг, ремонту радіотелеапаратури. Учні професійно-технічних навчальних закладів області взяли шефство над 44 ветеранами праці, профтехосвіти, Великої Вітчизняної війни.
Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з нагоди Міжнародного Дня громадян похилого віку - Дня ветерана здійснено ряд заходів. Зокрема, організовано зустріч ветеранів війни і праці, громадян похилого віку з представниками адміністрації Інституту, членами профкому та колективу. Профспілковим комітетом виділено кошти для надання матеріальної допомоги п'яти колишнім працівникам Інституту з категорії людей похилого віку, ветеранів війни та праці, дітей війни.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше