» » » Дослідно-експериментальна робота у навчальному закладі
Інформація
  • Переглядів: 4374
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-09-2011, 14:12
28-09-2011, 14:12

Дослідно-експериментальна робота у навчальному закладі

Категорія: Навігація / Новини

Дослідно-експериментальна робота у навчальному закладі – це поєднання пошуку найбільш ефективної педагогічної системи через дослідну роботу, розробку програми експерименту та її реалізацію, включаючи і процес удосконалення масової педагогічної практики на основі отриманих результатів експерименту.
Необхідність і важливість проведення дослідно-експериментальної роботи полягає не тільки в отриманні нового педагогічного знання та досвіду, але і в набутті учнями важливих компетентностей та є засобом зростання професіоналізму вчителя-дослідника.
У 2011 році завершується діяльність експериментального майданчика «Ефективність інноваційних педагогічних технологій в забезпеченні наступності дошкільної ланки освіти та І ступеня загальноосвітньої школи в умовах школи-комплексу».
База експерименту: школа-комплекс № 27 м. Чернівці.
Науковий керівник: Одинак М.М., завідувач науково-методичним центром безперервної педагогічної освіти ІППОЧО
Термін проведення: 1999-2011 роки.
На стадії підготовчого етапу триває робота експериментального майданчика всеукраїнського рівня «Забезпечення профільної освіти в освітніх округах шляхом використання мережевих ресурсів» на базі Хотинської гімназії Хотинської міської ради на 2011-2016 роки.
Мета дослідження: науково обґрунтувати та експериментально перевірити використання мережевих ресурсів як засобу профільного навчання в умовах освітніх округів.
Науковий керівник проекту:
Стрижак О.Є. –завідувач відділу інформаційних та інноваційних технологій в освіті Інституту телекомунікацій та інформаційного простору Національної академії наук України, кандидат технічних наук.
Наукові консультанти:
Білянін Г. І. – директор Чернівецького інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук;
Руснак С. І. – професор Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, доктор педагогічних наук;
Кириленко С. В. – начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, кандидат педагогічних наук.
Розпочинається робота експериментального майданчика «Формування соціальної компетентності учнів з особливими потребами в умовах спеціальної школи-інтернату» на базі Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №4.
Науковий керівник:
Романюк В.Р., заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат фізико-математичних наук.
Мета експерименту: розробка та теоретичне обґрунтування сукупності засобів педагогічної діяльності, які сприяють формуванню соціальної компетентності учнів школи-інтернату шляхом впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.
У грудні 2011року планується створення:
• експериментального майданчика «Формування творчої особистості дитини засобами етносу рідного краю в умовах функціонування сільського дошкільного навчального закладу» на базі Усть-Путильського ДНЗ.
Науковий керівник:
Платаш Л.Б., кандидат педагогічних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Ведмеденко Д.В. ст., викладач кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою.
• експериментального майданчика «Розвиток критичного мислення учнів початкових класів» на базі Чернівецької школи № 24 Чернівецької міської ради.
Науковий керівник:
Сахновський О.Є., завідуючий кафедрою методики викладання базових дисциплін, кандидат історичних наук.
• експериментального майданчика «Європейське мовне портфоліо у розвитку лінгвістичного та міжкультурного досвіду учня» на базі Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради.
Науковий керівник:
Куриш С.М., завідуюча кафедрою методики викладання філологічних дисциплін, доцент. скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (55)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше