» » » Внесок буковинців у створення Української соборної держави
Інформація
  • Переглядів: 728
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-01-2018, 13:37
17-01-2018, 13:37

Внесок буковинців у створення Української соборної держави

Категорія: Новини / Слайдер

В приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» триває робота  круглого столу «Внесок буковинців у створення Української соборної держави. Висвітлення поборницьких змагань краян у навчальних програмах з історії України».
З вітальним словом виступила Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук, доцент: « Думки, які сьогодні тут пролунають  будуть творити наше завтра, нашу систему освіти, тому важливо говорити не просто про історію, а як вона перегукується з сьогоденням , щоб не допустити таких же помилок. Ми мусимо глобально мислити не  лише буковинським патріотизмом, а українським . Мета у нас одна і кожен як той гвинтик, механізм у непростий революційний час, переосмислюючи минуле повинен зробити більше для сьогодення». Завершила Оксана Михайлівна  словами Омельяна Поповича «У нас думка, гадка одна, ціль мета одна – свята соборна Україна».
Присутніх привітали також Олександр Добржанський, декан факультету історії політологій та міжнародних відносин, доктор історичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, голова Чернівецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат педагогічних наук, доцент; Олена Затуловська, директор Чернівецького обласного краєзнавчого музею, Заслужений працівник культури України.
Засідання працює  у 3 секціях:
- Маловідомі факти про внесок буковинців у створення Української  соборної держави.
- Висвітлення соборницьких  змагань буковинців у шкільному курсі історії України відповідно до Державного стандарту та діючих навчальних програм.
- Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.
Наразі робота круглого столу триває.
 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Червень 2019 (128)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше