» » » 81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності
Інформація
  • Переглядів: 2214
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-09-2011, 10:09
28-09-2011, 10:09

81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності

Категорія: Навігація / Новини

Під керівництвом начальника Головного управління освіти і науки Михайла Бауера, розпочало роботу 81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності.
На порядку денному розглядаються:

1. Матеріали ліцензійної експертизи закладів на право здійснення освітніх послуг за рівнем вимог до дошкільної освіти:
1.1. Філії «Дністровська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» (для дошкільного навчального закладу «Теремок»)

2. Матеріали ліцензійної експертизи закладів на право здійснення освітніх послуг за рівнем вимог до повної загальної середньої освіти:
2.1. Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (для структурного підрозділу Сторожинецького коледжу ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»)
2.2. Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки

3.Матеріали ліцензійної експертизи закладів на право здійснення освітніх послуг за рівнем вимог до професійної підготовки кваліфікованих робітників:
3.1. Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернівецький професійний будівельний ліцей»

4. Матеріали атестаційної експертизи:
Путильський район – представник атестаційної експертної комісії:
Гребенщиков Володимир Олександрович – начальник управління освіти Путильської РДА
4.1. Самаковської загальноосвітньої школи I-III ст. Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області
Кельменецький район - представник атестаційної експертної комісії:
Мартинюк Любов Іванівна - начальник управління освіти Кельменецької РДА
4.2. Середньої загальноосвітньої школи I-III ст. с.Подвір’ївка Чернівецької області Кельменецького району
4.3. Середньої загальноосвітньої школи I-III ст. с.Новоселиця Чернівецької області Кельменецького району
4.4. Середньої загальноосвітньої школи I-II ст. с.Бурдюг Чернівецької області Кельменецького району
4.5. Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) с.Подвір’ївка Чернівецької області Кельменецького району
4.6. Дошкільного навчального закладу (садок) с.Михайлівка Чернівецької області Кельменецького району
4.7. Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) с.Путрине Кельменецького району Чернівецької області
Новоселицький район – представник атестаційної експертної комісії :
Романчук Діна Віссаріонівна – начальник відділу освіти Новоселицької РДА
4.8. Рокитнянського дошкільного навчального закладу «Мугурел»
Сторожинецький район – представник атестаційної експертної комісії:
Багрій Віктор Іванович – начальник відділу освіти Сторожинецької РДА
4.9. Чудейської загальноосвітньої школи I-II ст. №3 Чудейської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області
4.10. Дібрівської загальноосвітньої школи I-II ст. Старожадівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області
4.11. Давидівського дошкільного навчального закладу «Колобок»
4.12. Великокучурівського дошкільного навчального закладу загального розвитку «Малятко»
4.13. Старобросковецької загальноосвітньої школи I-II ст. Старобросковецької сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області
4.14. Комарівської загальноосвітньої школи I-II ст. Комарівської сільської ради Сторожинецького району Чернівецької області
Заставнівський район – представник атестаційної експертної комісії:
Ткачук Микола Манолійович – начальник відділу освіти Заставнівської РДА
4.15. Яблунівського навчально-виховного комплексу Заставнівського району Чернівецької області
4.16. Заставнівської загальноосвітньої школи I-III ст. Заставнівського району Чернівецької області
4.17. Василівського навчально-виховного комплексу Заставнівського району Чернівецької області
4.18. Васловівського навчально-виховного комплексу Заставнівського району Чернівецької області
Глибоцький район – представник атестаційної експертної комісії:
Швець Василь Григорович – начальник відділу освіти Глибоцької РДА
4.19. Становецької загальноосвітньої школи I-III ст. Становецької сільської ради Глибоцького району Чернівецької області
4.20. Тарашанської загальноосвітньої школи I-III ст. Тарашанської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області
4.21. Слобідської загальноосвітньої школи I-II ст. Слобідської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області


81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності
81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності
81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності
81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності
81 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації освітньої діяльності
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше