» » » Методологія формування тестів зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з математики
Інформація
  • Переглядів: 564
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-01-2018, 10:22
11-01-2018, 10:22

Методологія формування тестів зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з математики

Категорія: Новини / ЗНО / ІППОЧО

 9 січня 2018 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проведено авторський навчально-практичний семінар з питань методології формування тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) за курс середньої школи з математики.

Організатори семінару – Ірина Володимирівна Жук, завідувач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін; Ольга Ярославівна Біляніна, методист математики науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО.

Учасники семінару – бажаючі учителі математики, які викладають у 10-11 класах ЗНЗ Чернівецької області.

Автор семінару – Олександр Володимирович Школьний, доктор педагогічних наук, доцент Київського національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, автор дворівневого оцінювання якості знань з математики в Україні та формування завдань ЗНО.

Виявили бажання взяти участь у такому семінарі 85 учителів математики закладів загальної середньої освіти Чернівецької області, які на добровільній основі (лист ІППОЧО) прибули на зустріч із автором.

 Питання семінару надзвичайно актуальне, адже ЗНО з математики наразі виконує дві функції: з одного боку, за допомогою цього тесту перевіряють обов’язкові результати навчання, здійснюючи ДПА випускників української старшої школи, а з іншого боку, за допомогою тесту ЗНО з математики проводиться конкурсний відбір під час вступної кампанії до українських вишів. Окрім того, учителі під час підготовки до ЗНО з математики змушені орієнтуватися не на конкретні завдання тесту, а на тематичну програму та структуру тесту за формами тестових завдань. Закономірним є також факт, що наперед невідомо ні рівень складності окремих завдань тесту ЗНО, ні конкретні типи цих завдань. Іншими словами, при підготовці до незалежного оцінювання вчителям доводиться під час навчального процесу долати програмовий матеріал 11-ого класу та додатково здійснювати систематичне повторення всього шкільного курсу математики з 5 по 11 клас.

Олександр Володимирович поділився досвідом побудови авторської системи підготовки до ЗНО з математики. Він демонстрував аналіз актуальних досліджень існуючого навчального середовища в Україні, доводив до відома аналіз основ теорії та методики оцінювання навчальних досягнень з математики учнів старшої школи в Україні, поетапно зупинявся на основних питаннях підготовки випускників та загалом учнів 5-11 класів до незалежного оцінювання. Тобто розглядалися питання підготовки до ЗНО з математики від вибору посібників до психологічної підготовки через методологію формування відповідних компетентностей.

Детальніша інформація: 

lekcia_1.pdf [358.33 Kb] (cкачувань: 9)

lekcia_2.pdf [425.27 Kb] (cкачувань: 6)
Pro_avtors_kiy_seminar_dlya_uchiteliv_matematiki.docx [33.92 Kb] (cкачувань: 9)
Методологія формування тестів зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з математики


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Червень 2020 (8)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше