» » » Відкритий Чемпіонат Чернівецької обласної ради фізкультурно-оздоровчого товариства «Спартак»
Інформація
  • Переглядів: 1144
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-09-2011, 16:30
26-09-2011, 16:30

Категорія: Навігація / Новини

24 вересня 2011 року в м.Чернівці відбувся відкритий Чемпіонат Чернівецької обласної ради фізкультурно-оздоровчого товариства «Спартак» з жиму штанги лежачи без використання екіпірування серед юнаків та дівчат, юніорок та юніорів, чоловіків та жінок.
В змаганнях приймали участь чемпіони та призери України, Європи, Світу, майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу. До участі у змаганнях були запрошені вихованці обласного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа у місті Новодністровськ». Склад команди становив 6 учнів-вихованців ДЮСШ.
В ваговій категорії 49 кг серед юнаків Вороновськи Даніїл з результатом 45 кг зайняв ІІІ-е місце
В ваговій категорії 49 кг серед юнаків Дмитро Вороновський з результатом 60 кг посів І-е призове місце.
В ваговій категорії до 53 кг серед юнаків з результатом 70 кг Артем Касімов посів І-е призове місце
В ваговій категорії 53 кг серед юнаків з результатом 65 кг Олексій Новіков посів І-е місце
В ваговій категорії 53 кг серед юнаків з результатом 65 кг Дмитро Пауш зайняв ІІ-е місце
В ваговій категорії до 74 кг серед дітей Керим Малджан з результатом 45 кг посів І-е місце.