» » » Зарубіжна література - це світ загадкового та прекрасного
Інформація
  • Переглядів: 543
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2017, 11:11
20-12-2017, 11:11

Зарубіжна література - це світ загадкового та прекрасного

Категорія: Новини / Загальна середня освіта

Люди перестають думати, коли перестають читати.
Д.Дідро
Головним постулатом всієї педагогічної діяльності вчителя є залучення дітей до морально-виховного та естетичного комплексу. На чолі цих цілей і стоїть предмет зарубіжної літератури. Для покращення розвитку знань, умінь, творчих здібностей учнів у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. Глибоцького району з 11 по 15 грудня 2017 року проходив Тиждень зарубіжної літератури (далі – Тиждень).
Тиждень проходив за планом, з яким учні були ознайомлені заздалегідь, щоб краще підготуватись. Мета проведення Тижня полягала в прищепленні любові учнів до краси і багатства зарубіжної літератури. 
Розпочався Тиждень тематичною лінійкою, на якій адміністрація школи та вчитель зарубіжної літератури – Л. І. Сусак урочисто оголосили про відкриття Тижня, ознайомили з основними заходами, закликали брати активну участь, як учнів, так і вчителів.
Бібліотекарем школи Котик Д.І. було організовано тематичну книжкову виставку найбільш актуальної класичної літератури під назвою «Її величність – книга». Класні керівники провели виховні години на тему «Книга змінює світ».
У завзятій та наполегливій боротьбі пройшла вікторина «Шляхами літературної казки» між учнями 5-го класу. До останнього етапу в залі не вщухали переживання, оскільки команди «Всезнайки» та «Віршики» йшли пліч-о-пліч. Та все ж перемогу здобула команда «Всезнайки», випередивши суперника на 0, 5 бала. 
Не менш захопливим та цікавим був літературний брейн-ринг «Знавці зарубіжної літератури», який проходив між учнями 6-го класу. 
На золотій середині Тижня вчителем зарубіжної літератури Сусак Л. І. був проведений відкритий урок на тему «Образи Бена і Деві, художні засоби їх створення. Утвердження сімейних цінностей» у 7 класі. 
Конкурс у формі написання листа «Найулюбленіший літературний персонаж» відбувся між учнями 8-го класу. Тут діти змогли показати свою креативність щодо оформлення роботи. Та все ж першість здобули: Штефанович Олександр, Богданюк Олег та Стрілецька Юлія. 
Учнів 9-го класу чекав перегляд фільму «Герой нашого часу» за мотивами книги М.Ю. Лермонтова. Вчитель поставила за мету навчити дітей проводити компаративістичний аналіз художнього тексту та знаходити інтермедіальний зв’язок. Поставлені цілі були реалізовані. 
Наприкінці Тижня були підведені підсумки проведеної роботи і кращих учасників Тижня відзначено грамотами та подяками.

Зарубіжна література - це світ загадкового та прекрасного
Зарубіжна література - це світ загадкового та прекрасного

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Травень 2019 (138)
Квітень 2019 (137)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше