» » » Михайло Бауер: «Необхідно об’єднати зусилля. Дошкілля і початкова освіта повинні співпрацювати»
Інформація
  • Переглядів: 3266
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-09-2011, 14:05
22-09-2011, 14:05

Михайло Бауер: «Необхідно об’єднати зусилля. Дошкілля і початкова освіта повинні співпрацювати»

Категорія: Навігація / Новини

21 вересня 2011 року в сесійній залі Кельменецької районної ради, під керівництвом начальника Головного управління освіти і науки, відбулася нарада з начальниками управлінь освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації, відділів освіти Новодністровської міської ради, райдержадміністрацій, директорами загальноосвітніх навчальних закладів та завідуючими дошкільних установ Кельменецького району.
«У Головне управління повинна надходити достовірна інформація щодо стану готовності котелень навчальних закладів до початку опалювального сезону. Я наголошую, що це питання знаходиться на особистому контролі у Прем’єр-міністра України Миколи Яновича Азарова. Ми повинні зробити все можливе, що 1 жовтня 2011 року котельні у всіх навчальних закладах краю були запущені, а діти та педагоги знаходилися в теплі», – підкреслив під час свого виступу керівник освітньої галузі Буковини.
На порядку денному також розглядалися питання: «Про вимоги до організації роботи згідно з Положенням про навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» та «Про охоплення дітей 5-річного віку обов’язковою дошкільною освітою» – доповідала заступник начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА Л.М.Тарангул; «Про хід роботи щодо створення освітніх округів» – доповідала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи І.Ю.Ісопенко.
«Станом на сьогодні в області функціонує 87 навчально-виховних комплексів, для порівняння, станом на 1 вересня 2011 року їх було – 66. Декілька нарад, роз’яснювальна робота Головного управління освіти і науки – привели до якісного збільшення кількості НВК на Буковині. Це дало можливість зберегти ті навчальні заклади, яким загрожувала ліквідація», – зауважила під час свого виступу Любов Миколайвна.
За результатами проведення наради Михайло Йозефович дав доручення відповідним працівникам Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА.


Михайло Бауер: «Необхідно об’єднати зусилля. Дошкілля і початкова освіта повинні співпрацювати»
Михайло Бауер: «Необхідно об’єднати зусилля. Дошкілля і початкова освіта повинні співпрацювати»
Михайло Бауер: «Необхідно об’єднати зусилля. Дошкілля і початкова освіта повинні співпрацювати»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше