• Дата: 22-09-2011, 11:02
22-09-2011, 11:02

Успіх Буковинських лучників

Категорія: Навігація / Новини

Львів ще не бачив такого засилля Буковинців на п’єдесталі пошани. Що не програма буковинці в числі чемпіонів чи призерів.
Команда Чернівецької області у складі 21 спортсмена з 12 по 17 вересня 2011 року брала участь у найпрестижніших міжнародних змаганнях з стрільби із лука «Золота осінь» у Львові.
Ці змагання завжди збирають найбільше учасників. Ось і цього року на змагання приїхало біля 230 спортсменів із 12 областей України, Росії, США, Білорусії, Польщі, Казахстану та Іспанії. Це вже іде певна перевірка готовності спортсменів до майбутніх Олімпійських ігор 2012 р. у Лондоні.
Особливо приємно відзначити успіхи Андрія і Тетяни Дорохових титуловані брат і сестра тріумфували у найпрестижнішій особистій номінації. А крім цього, Андрій переміг у змішаній парі (міксі) (разом із Іриною Семеновою), а Тетяна ще і у командному виді програми (разом із двома сумчанками).
Покращивши свої позиції у національному рейтингу, Дорохови з Лідією Січенніковою, наразі перебувають у перших шістках, які претендують на участь в Олімпійських іграх 2012 р., де Україна, нагадуємо, буде представляти повним складом (по троє чоловіків та жінок).
Серед чоловіків у особистій фінальній боротьбі за золото боролися 2 чернівецьких спортсмени Андрій Дорохов і Сергій Чорний. Але перемогу здобув А.Дорохов.
Серед кадетів І місце посів Іван Штирбу, ІІ місце Ігор Омельченко, а ІІІ місце посіла Надія Перекута, у міксі у фінальній боротьбі чернівчани Марія Чорногуз і Ігор Омельченко стали переможцями.
Команда кадетів у складі чернівецьких спортсменів Івана Штирби, Михайла Островського, Влада Черкеза стала срібним призером, а друга команда Буковинців у складі: Ігора Омельченка, Євгена Зелінського і Микити Кирюхіна стали бронзовими призерами змагань.
Після вказаних змагань місця буковинців у Національному рейтингу по Україні посідають:
- серед жінок: ІІ місце Лідія Січеннікова, ІУ місце Тетяна Дорохова, Х місце Ірина Семенова, ХУ місце Юлія Череп, ХХХ місце Марія Чорногуз;
- серед чоловіків: У місце Андрій Дорохов, ХІІ місце Сергій Чорний ХІІІ місце Максим Тераненко, ХХІІІ місце Валентин Собко, ХХУІ місце Михайло Косташ. скачать dle 10.4фильмы бесплатно