Інформація
  • Переглядів: 752
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-12-2017, 13:04
5-12-2017, 13:04

Європейський союз для тебе

Категорія: Новини / Стрічка / Розвивальне навчання

Нещодавно нам, учням Заставнівської гімназії, Незвиській Олесі та Бойчук Ользі випала нагода взяти участь у грандіозному просвітницькому  амбітному семінарі – тренінгу «Європейський союз для тебе», організаторами заходу якого є Чернівецька обласна державна адміністрація та благодійна організація «Просвіта».  Проект проводився з метою підвищення рівня знань учнів старших класів, які навчаються у селах та містах Чернівецької області.
Трьохденною єврошколою було охоплено 60 учасників (по 20 на день), які представляли різні міста чи села з 13 районів Чернівецької області. Другими підвищити рівень обізнаності щодо європейських цінностей мали змогу учні 10-11 класів із Заставнівського, Кіцманського, Путильського та Вижницького районів. Для порівняння наших знань про ЄС на початку та в кінці семінару було проведено тестування в  анонімній формі.
Омелян Романович, голова правління Благодійного фонду « Просвіта», історію створення Європейського  Союзу та послідовність входження країн до ЄС виклав у формі гри, де кожний учасник вибирав назву країни, яка започаткувала Європейський Союз або ввійшла до його складу. При оголошенні певної дати виходили учні із конкретною назвою країни і шикувалися відповідно  до розповіді організатора. 
У вигляді розминки ми мали змогу переглянути відеоролик на згадану тему, конкурси, вікторини та брей-ринги сприяли швидкій перевірці наших знань, допомогли визначити   команду – переможця . Найактивніші учасники нагороджені подарунками.
Всі старшокласники отримали сертифікати  за активну участь у просвітницькому тренінгу, пенали та футболки з логотипом «Я учасник тренінгу».
Наприкінці семінару нам рекомендували 59 університетів країн ЄС, до яких варто вступати на навчання. Цей день назавжди закарбується в нашій пам’яті, оскільки на даний час у школах не передбачено вивчення  Євроінтеграції України та ЄС загалом, тому хочеться, щоб такі семінари-тренінги проводилися і надалі.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше